BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Naprawa/Regeneracja lamp POZNAŃ ODRADZAM!

Zaczęty przez fabioe90, Luty 24, 2017, 13:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fabioe90

Witam
Chciałbym ostrzec was przed firmą naprawiającą lampy MotoLampy USŁUGI  ul. Polanka 12 61-161 Poznań.

Przejdźmy do rzeczy. Spaliły mi się diody w tylnym kierunkowskazie BMW e90 LIFT, powyższa firma zajmuje się ich wymienianiem poprzez rozcinanie i po naprawieniu zespawaniem lampy tak, że praktycznie nic nie widać, tak bynajmniej  zagwarantował pracownik firmy. Od razu rozmontowałem lampę i wysłałem paczką.
Po 2 tygodniach pewnych komplikacji z pocztą, paczka wróciła do mnie.
Po otwarciu spojrzałem na lampę i się zastanawiałem czy aby na pewno to jest moja, niedowierzałem w to co widzę.
W środku znajdowały się zdechłe  muchy, klosz został w paru miejscach porysowany, plastiki od światła STOP w połowie wyszły z swojego miejsca a spawanie jeżeli można to było nazwać spawaniem hmm lepiej bym to zrobił z zapalniczką i gwoździem nasarkane, podziurawione totalne dno, i oczywiście wkładka po takim "spawaniu" nie dolegała. Od razu telefon do tej firmy, kazali odesłać lampę.
Po odesłaniu, zadzwoniłem do nich i Janusz mechanik stwierdził że:
Lampa najprawdopodobniej została porysowana w trakcie transportu przez kuriera i też odpadły te wkłady od światła STOP tak naprawdę była spakowana tak że mogła by robić za piłkę siatkową, na muchy stwierdzono że po odłożeniu na półkę mogły tam wlecieć i umrzeć godnie w mojej lampie przez 24h, co do spawania stwierdził że troszkę jest niedospawana. Jedynie co zrobili to wypłoszyli muchy i lepiej zaspawali, plastików od STOP nie da się naprawić i za porysowanie nie odpowiadają.
Ogólnie lampa śmietnik.
Całość kosztowała mnie 240zł+przesyłka 17,80+17,80
Jestem bardzo zażenowany, następnym razem od razu zamówię nową lampę mniej problemów i słuchania idiotycznych odpowiedzi że to nie "nasza wina".
Zdjęcia do pobrania
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
     
 
  •  

Alex

Ci goście najprawdopodobniej jeżdżą 20 letnimi wiadrami z tuningowym "matowym" lakierem i rdzą wszędzie gdzie można, więc dla nich ta lampa wygląda jak nowa. Jak by nawet była pięknięta to też by powiedzieli, że stan dobry))). Współczuje..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

anonymousv

Współczuję również ale dziwię się że chciałeś coś takiego wykonać skoro lampe do e90 w super stanie idzie dostać na allegro za 100zl.  :scratch_one-s_head:
  •  

fabioe90

Za 100zł? szukałem i nie widziałem takowej, co najmniej 200 zł, chciałem mieć swoją lampę tylko z wymienionymi diodami, nie wiedziałem że tak to się potoczy, przez tych szmotków w Niemczech jeżdżę bez lampy, dzwoniłem do nich cały tydzień, prosiłem że lampa musi być do piątku u kolegi w Polsce bo zjeżdżał to by mi przywiózł na niedziele w innym wypadku nie będę miał w jaki sposób wrócić sam do PL w czwartek jeszcze 3 razy dzwoniłem żeby nie zapomnieli, odpowiedział że paczka już jest gotowa do wysyłki czeka na kuriera, dzisiaj dzwoni kumpel i mówi że żadna paczka nie przyszła, ręce opadają w poniedziałek zrobię im masakrę przez telefon cały tydzień mieli,na wysyłkę . Naprawdę nieodpowiedzialna firma szkoda tylko że bliżej nie są, osobiście bym powiedział co o nich myślę
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

  •  

anonymousv

Na szybko znalazłem i za 80zl. Normalnie przedział 100-200 zl. Szkoda bo i nerwy i usługa nie zrobiona a do tego koszty przesyłki Ci dochodzą.  :sorry2:
  •