BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Regulamin naszego forum

Zaczęty przez Alex, Listopad 03, 2014, 08:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alex

Szanowni Państwo,

Ten forum stworzony jest wyłącznie w celach edukacyjnych.
Wszystkie programy które tu będą przedstawione są przeznaczone tylko dla celów edukacyjnych. Jeżeli program wymaga licencji, to trzeba ją nabyć w legalny sposób.

Reklama na forum jest zabroniona i w przypadku potraktowania przez moderatora lub admina wiadomości jako reklamy wiadomość będzie usunięta. Użytkownik często umieszczający reklame może być zablokowany.
Nie dotyczy partnerów forum.
Żeby zostać partnerem proszę pisać PW.

Informacja przedstawiona na tym forum przeznaczona tylko dla użytkowników forum. Publikacja na innych forach wymaga umieszczenia odnośnika do strony Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się i odpowiedniego komentarza.

Publikacja linków do innych stron z programami i innym softem po uzgodnieiniu z administratorem.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc

Alex

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Wyrażasz również zgodę na niepublikowanie żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, umieszczanie linków na inne strony internetowe, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości. Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub zmienić wiadomości natychmiast. Te zasady mają również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty. Wątki zawierajace flood etc będa kasowane bez uprzedzenia.
Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właściciela/i forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Masz możliwość, po rejestracji, wyboru nazwy użytkownika. Zalecamy, abyś wybrał/a odpowiednią nazwę. Nigdy nie udostępniaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie poza administratorem, z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, dla uniknięcia kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum, będziesz mógł/mogła wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Jesteś odpowiedzialny za wprowadzanie czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta, z lub bez wcześniejszych uwag. Odpowiednie sankcje mogą zostać nałożone. Koniecznie jest wpisanie modelu posiadanego auta oraz rocznika produkcji (taka informacja pozwoli na szybszą pomoc).

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek, jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w przypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Linki na soft którę są umieszczone na naszym forum nie przez administratora lub moderatora mogą zawierać wirusy, więc sciągasz zawartość na własną odpowiedzialność. Linki na strony z innym adresem niż BMWHELP są zabronione!!! Linki do ściągania softu muszą być umieszczone do pliku *.txt i dodane jako załącznik.


Soft umieszczony przez Admina lub Moderatora jest sprawdzony i nosi charakter edukacyjny. Po odpaleniu softu i sprawdzeniu jak działa program należy natychmiast wykupić licencje u producenta jeśli jest to wymagane.

Rejestracja na forum jest płatna. Otrzymane od Państwa pieniądze pomagają w utrzymywaniu forum. Wpłata jest jednorazowa, ale w przypadku gdy masz możliwość pomóc finansowo istnieje możliwość donata poprzez odpowiednie menu w profilu użytkownika. Opłacone konto nie gwarantuję  pomoc w Twoim problemie, a jedynie daję możliwość korzystania z forum. Opłata aktywuję konto i nic więcej.   
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  
    Następujące użytkownicy podziękowali: bmwmcegfan

Alex

Dla tych kto w domku  )://  zaznaczam jeszcze raz:

Opłata nie gwarantuje że będziesz tu do końca istnienia forum!!!!
Opłata pozwala aktywować konto i korzystać z forum, ale jeśli będziesz robić to czego nie wolno wg regulaminu, to możesz zostać ZBANOWANY NA ZAWSZE!!!
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  
    Następujące użytkownicy podziękowali: bmwmcegfan

Alex

#3
BRAK OPŁATY AKTYWACYNEJ W CIĄGU 3 DNI POWODUJĘ USUNIĘCIE KONTA!!

Nie trzeba próbować bez opłaty szukać linki na programy bo nie są dostępne dla gości i użytkowników bez aktywnego konta.

WIADOMOŚCI W WĄTKACH INNYCH NIŻ DLA ŚWIEŻYCH UŻYTKOWNIKÓW BĘDĄ KASOWANE, A KONTA USUNIĘTE. BEZ OPŁATY AKTYWACJI PROSZĘ RÓWNIEŻ NIC NIE PISAĆ, NA PW MAJĄ PAŃSTWO 2 WIADOMOŚCI.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc

Alex

Dla tych kto w czołgu powtarzam jeszcze raz. UMIESZCZENIE LINKÓW NA INNE FORA GROZI BANOWANIEM!!!! Nie robimy tu śmietnika.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  
    Następujące użytkownicy podziękowali: bmwmcegfan