BMWHELP - Forum dla Profi BMW

bmw x5e70 doposażenie w fotele komfortowe

Zaczęty przez maniek75, Wrzesień 06, 2018, 13:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maniek75

Witam ,szukam kogoś z okolic Nowego Targu + 50 km kto ogarnie temat fotela pasażera ,sam wymieniłem fotel kierowcy ,po małej modyfikacji wszystko działa nawet podgrzewanie ,fotel pasażera jest wyposażony w pamięć, brak jakichkolwiek oznak życia  , fotel miał wyrwane przewody  z boku fotela, oczywiście jestem skłonny zapłacić za usługę .
  •  

lustek

#1
Napisales za malo szczegolow. Ktory to rok auta? Daj koncowke vinu. Jakie bledy pokazuje komputer? Kodowałeś te komforty - dodałeś do FA 456? Jestem z nowego sacza

Czy na pinie 7 wtyczki z 8 przewodami masz napiecie stale z bezpiecznika 102? Sa dwie 8 pinowe kostki, w jednej na pinie 7 ma byc napiecie a w drugiej ma byc pusto
  •  

maniek75

#2
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Napisales za malo szczegolow. Ktory to rok auta? Daj koncowke vinu. Jakie bledy pokazuje komputer? Kodowałeś te komforty - dodałeś do FA 456? Jestem z nowego sacza

Czy na pinie 7 wtyczki z 8 przewodami masz napiecie stale z bezpiecznika 102? Sa dwie 8 pinowe kostki, w jednej na pinie 7 ma byc napiecie a w drugiej ma byc pusto

Jak byś mógł ogarnąć temat, mogę  podjechać do Sącza ,oczywiście  zapłacę za usługę, ja jestem laikiem któremu udało się podłączyć fotel kierowcy i to przy pomocy strony Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się. Nic nie kodowałem bo się nie znam.Mogę usunąć tylko błędy .fotele stały prawie rok ,nie ma fachowców co by ogarnęli temat , VIN L044447 rok 2007, jak znajdziesz czas to proszę o kontakt .
  •  

maniek75

zdjęcie przewodów fabrycznych jakie posiadam
  •  

maniek75

  •  

maniek75

Temat załatwiony ,pan Mariusz z NOWEGO SĄCZA w trzy godziny rozwiązał problem  :D ,wszystko działa jak należy .Podziękowania dla lustek z BMWHELP  .
  •  

anonymousv

jakieś rozwiązanie problemu? co było przyczyną?
  •  

maniek75

#7
To co mogę potwierdzić , po oględzinach wtyczki  , zostały dołożone 3 przewody ,dodatni (czerwono biały), K_CAN H  K_CAN L (pomarańczowo -zielony i zielony). Został usunięty  błąd  zajętości fotela i prawdopodobnie przeprowadzono kodowanie  ,choć nie wiem na pewno ,bo mnie przy całej operacji nie było. Całkowity koszt doposażenia  (fotele komplet , przód i tył 1200zł kupione w serwisie aukcyjnym ,panel sterujący 100 zł  + 300 zł  pan Mariusz) . Morda się uśmiecha ,bo nareszcie ciepło w d..ę  .
  •  

maniek75

A to zdjęcia nowych foteli  :D. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.
  •  

lustek

  •