BMWHELP - Forum dla Profi BMW

EWS IMMOBILAIZER SKRZYNI BIEGÓW

Zaczęty przez maniek75, Luty 23, 2019, 12:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maniek75

Pomocy ,po dużych mrozach padła bateria , bmw x5e70 2007 ,przez co wyskoczyło mnóstwo błędów ,nie chciała palić po wymianie akumulatora na nowy ,lecz przy resecie ews zapalila ,teraz jest duży problem ze skrzynią ,biegi nie chcą wchodzić  ,jest tylko P ,po podłączeniu do insty-d wyskakuje błąd ews immobilizer skrzyni ,nie można go zresetować zawsze wychodzi false, jakieś pomysły .
  •  

leon

Błąd masz w skrzyni czy w  CAS.raczej cas  w cas sie coś sypło.Zamieść odczyt casa jak masz czym
  •  

maniek75

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Błąd masz w skrzyni czy w  CAS.raczej cas  w cas sie coś sypło.Zamieść odczyt casa jak masz czym
Na razie samochód od tygodnia jest u mechanika ,nie mam możliwości odczytać CAS bo nie mam czym a po drugie nie wiem  jak , pokładam dużą nadzieje w tego pana gdyż jest naprawdę dobry ,tylko jak zwykle brakuje mu czasu ,zawsze coś lub ktoś .
Dzięki jeszcze raz za wszelkie sugestie i czekam na dalsze pomysły .
  •  

maniek75

zamykam temat ,sprawa rozwiązana , błędem okazał  się kluczyk  ,po dostarczeniu drugiego klucza bmw śmiga jak nowe , oryginalny kluczyk sprawiał ten cały problem , o dziwo teraz działa na obu kluczach (chińskim i oryginalnym) .Pozdrawiam BMWHELP  i wszystkich zainteresowanych.
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •