BMWHELP - Forum dla Profi BMW

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST 2019-1

Zaczęty przez Phil82, Marzec 30, 2019, 14:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Phil82

2019-1
  •  

lustek

Witam,

Zainstalowalem ta mape i dostaje komunikat ze brak adresu w danych nawigacji. O co chodzi?:)
  •  

Alex

Dawaj zdjęcie z tym komunikatem. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Cikawy temat
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

lustek

Nie mam zdjecia i autka juz. Generalnie chodzi o to ze, zaraz po uruchomieniu sie jednostki (z uspienia, po zaplonie) pokazuje sie taki komunikat "brak adresu w danych nawigacji" i musze zatwierdzic ok. Na mapie pokazuje normalnie moja pozycje, moge oddalac i przyblizac.
Komunikat ten pojawia sie nawet gdy navi uruchamia sie nie konkretnie na mapie ale na menu glownym tez.
Autko (f10 pre LCI) ze stanow, robilem w nim konwersje na europe. Handlarze chcieli tanio wiec nie modyfikowalem FA tylko z palca FDL (frm, cic, kombi). Moglem o czyms zapomniec.
Druga sprawa to moze po zmianie mapy, jakis zapisany adres z usa juz nie wchodzi i dlatego tak.....
  •  

laso

Wpisz pierwszy lepszy adres żeby nawigowała. Później już tego nie ma. Też tak miałem dopóki pierwszego adresu nie wpisałem.
Poza tym już jest 2019-2 na Cartechu
  •  

lustek

Jest 2019-2 i nawet mam ale zrobili podzial na west i east i nie bylem pewny na ktorym jest polska
  •  

laso

  •  

lustek

Z tym podzialem to mi sie z next pomylilo:)
Premium zawsze bylo podzielone
  •  

anonymousv

  •  

crossc

Panowie można prosić o nowy link bo ten mi nie działa
  •  

waco_o2

  •