BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Brak dzwieków w bmw x5e70 2012

Zaczęty przez maniek75, Listopad 22, 2020, 11:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maniek75

Witam .Po aktualizacji sterowników zwykłym kabelkiem z allegro wyskoczył błąd Global VehicleCommunication CoAPI 2086-nieprawidłowe sprawdzenie sygnatury i od tego momentu brak jakichkolwiek dźwięków.Zachciało mi się aktualizacji badziewiem  to mam co mam. Vin L573392 szukam kogoś z okolic Nowego Targu kto posiada porządny sprzęt i wiedze i zaprogramuje / zakoduje poprawnie ten sterownik  oczywiście odpłatnie lub da namiar na kogoś .Pozdrawiam
  •  

anonymousv

co dokładnie zaktualizowałeś bo tego nie napisałeś?
  •  

maniek75

#2
podłączyłem istę p bo chciałem wyłączyć informację o nie zapiętych pasach ,a że pokazywał soft z 2013 a ja miałem chyba z 16 no to do dzieła , i tak  się instalowało około 2 godzin ,nie wiem dokładnie co ale samochód  jeździ i chyba jest ok , ale ten o aktualizacji hifi próbował kilka razy ,doszedł do połowy i od nowa ):// ,no to kabelek odłączyłem na 5 sekund i dalej to już zrobił swoje ,no prawie ale dzisiaj jak czytałem troszkę to tym kabelku to ja mogę sobie puszkę piwa przywiązać do Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się i tak mam cicho nawet bardzo cicho . :D . Porządny sprzęt i będzie działać -chyba .
  •  

lustek

  •