BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Sprzęt do programowania kluczyków seria E - pomoc w zakupie

Zaczęty przez Tomkoff, Styczeń 08, 2021, 17:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomkoff

Witajcie, chciałbym poprosić Was o poradę w sprawie zakupu sprzętu do programowania kluczyków E60 E90.
Zastosowanie amatorskie więc cena ma znaczenie.
Proszę o podpowiedź jakim sprzętem warto się zainteresować.
  •  

Fendt

Witam! Do amatorskiej zabawy polecam HiTag(niska cena) . Do troszkę więcej jak amatorska zabawa polecam Tango( więcej możliwości niż HiTag ,ale droższy). Jeden i drugi kupisz na Ali.
  •  

Tomkoff

Dziękuję za zainteresowanie tematem i propozycje sprzętu.
Mógłbym zainwestować nawet trochę więcej funduszy, dobrze by było gdyby sprzęt robił klucze po obd w cas2 i cas3.
Zainteresował mnie BMW multi tool a może jest jakaś inna alternatywa?
  •  

rychulja

Acdp - możesz kupić wybrane opcje np casy same
BMW toola z xhorse nie polecam
  •  

Fendt

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj siędobrze by było gdyby sprzęt robił klucze po obd w cas2 i cas3.
Po OBD większe ryzyko że uwalisz CAS. Jak nie będziesz miał wsadu odczytanego na stole to będziesz miał kłopot . Druga sprawa to CAS 3+.Według opinii które znalazłem  downgrade softu przez te różne wynalazki OBD nie jeden raz skończyło się uwaleniem CAS, ale niektórzy twierdzą że bez ryzyka nie ma zabawy.
  •  

Tomkoff

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięPo OBD większe ryzyko że uwalisz CAS. Jak nie będziesz miał wsadu odczytanego na stole to będziesz miał kłopot .
W takim razie pytanie do Was oodczyt na stole cas2 cas3 - czy ACDP to ogarnia? Bo chyba na ten sprzęt się zdecyduję - cena przystępna. 
Jesli nie to czym najlepiej czytać wsady z cas, mam R270 ale nie jest nim super wygodnie.
  •  

rychulja

ACDP też na stole odczyta nawet nie trzeba lutować bo jest przystawka z igłami.
Cas1,2,3 robiłem wiele razy po obd z dwongrade i się udało jak narazie ale słyszałem przypadki że też ubił.
Casa wyciągnąć to jest 5minut gorzej jak się trafi mini.
  •  

Tomkoff

Przyjrzałem się temu ACDP i naprawdę fajny sprzęt za normalne pieniądze dzięki temu że można kupować modułowo.
  •  

rychulja

Ostatnio robiłem FEMa 30minut z wyciągnięciem i włożeniem.
  •