BMWHELP - Forum dla Profi BMW

BMW Road Map Europe High 2016

Zaczęty przez Alex, Październik 10, 2015, 02:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alex

Nowa wersja MAP pod MK4


DVD 1
Andorra/Belgium/Denmark/GermanyFinland/France/Gibraltar/United Kingdom/Ireland/Italy/Liechtenstein/Luxembourg/
Monaco/Netherlands/Austria/Portgal/San Marino/Switserland/Slovenia/Spain/Czech Republic/Vatican City

DVD 2
Bulgaria/Denmark/Germany/Estonia/Finland/Greece/Italie/Croatia/Latvia/Liechtenstein/Lituania/Norway/Austria/
Poland/Romania/Russia(incl Kalingrad/Sweden/Zwitserland/Slowak Republic/Slovenia/Czech Republic/Ukraine/Hungary/Vatican City/Belarus

Link poniżej.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Fendt

Alex powiedz ,po pobraniu trzeba te mapy na płytę wypalić ale jak? jaki konkretny program do tego jest potrzebny?Z góry dzięki !
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Alex powiedz ,po pobraniu trzeba te mapy na płytę wypalić ale jak? jaki konkretny program do tego jest potrzebny?Z góry dzięki !

Ja biorę płyty DVD +R Verbatim i na minimalnej prędkości nagrywam przez program Windowski jeśli jest ISO, jak nie, to przez NERO.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Fendt

Spróbuję. Dzięki bardzo Alex  8)
  •  

janusz.stg

Witam !
Trochę namarnowałem już różnych płyt ,zanim doczytałem gdzieś na jakimś forum  : ? ???? ???? .
To nie płyty mają znaczenie ,a nagrywarka .. a dokładnie musi obsługiwać tryb zapisu : DVD ROM .
Nie każda nagrywarka obsługuje ten tryb ,jak również nie każdy program ma możliwość ustawienia tego trybu.
Używam takiego programu Imgburn ,który domyślnie ustawia  ten tryb ,ale można go ustawić również ręcznie.
W trybie DVD ROM płyty mają bootsector najbardziej zbliżony (logicznie) do płyt tłoczonych .
Jeżeli laser w napędzie jest jeszcze sprawny ,to tak nagraną płytę powinien czytać jak orginalną .

pozdrawiam


  •  

Fendt

Witam!Kolejne pytanie do znawców tematu :)
Jak już wypale płyty to czy jest możliwość żeby zmontować sobie płytę z wybranymi krajami ?Wolał bym żeby Polska była razem z Europą zachodnią. Można jakoś podmienić pliki? :scratch_one-s_head:Pozdrawiam! 8)
  •  

janusz.stg

Witam !
Nigdy nie miałem takiej potrzeby ,ale pewnie da się to zrobić .Popróbuj płyty przecież nie są drogie ,a jak co będziesz miał cenne wskazówki dla nas . 8)

pozdrawiam
  •