BMWHELP - Forum dla Profi BMW

MPPS -> X3

Zaczęty przez lustek, Maj 19, 2016, 07:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lustek

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem interfejsu MPPS. Pytanie do was...czy warto:) Ogólnie to na dzień dzisiejszy chodzi mi o dwie sprawy:
- wyłączenie zaworu EGR
- wyłączenie silniczka sterującego pracą klapek których nie ma:) (czy będą z tego w ogóle jakieś korzyści?)

W przyszłości ewentualnie wywalenie DPFa.
Wiem, że są tu na forum ludzie którzy oferują że wprowadzą interesujące mnie zmiany po przysłaniu dumpa ze sterownika.
Tylko czy mi się to opłaca? Ile musiał bym zapłacić za taką usługę przeprowadzoną od A do Z w jakimś serwisie, a ile biorą fachowcy z tego forum?:)
  •  

kmgarage

któy rok ?jak edc16 to dobry mpps poradzi sobie bez problemu.
  •  

lustek

Początek 2007 roku
  •  

janusz.stg

Witam !
Cena interfejsu MPPS to dzisiaj pikuś dla posiadacza BMW .Jest ryzyko ,ze samemu coś "wysypiesz" .No ale takie ryzko jest zawsze i w przypadku nowicjusza poprostu deko większe. Jednakże jeśli zabłyśniesz czymś na forum ,to może i znajdzie się ktoś kto pomoże Ci bezinteresownie obrobić mapę ECU .


Tak czy owak na pewno jest coś do "ugrania" .W jakimś warsztacie taka operacja to koszt 500-1000 zł .W gratisie masz przyjemność że zrobiłeś to sam  .. no prawie sam .

pozdrawiam
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Witam !
Cena interfejsu MPPS to dzisiaj pikuś dla posiadacza BMW .Jest ryzyko ,ze samemu coś "wysypiesz" .No ale takie ryzko jest zawsze i w przypadku nowicjusza poprostu deko większe. Jednakże jeśli zabłyśniesz czymś na forum ,to może i znajdzie się ktoś kto pomoże Ci bezinteresownie obrobić mapę ECU .


Tak czy owak na pewno jest coś do "ugrania" .W jakimś warsztacie taka operacja to koszt 500-1000 zł .W gratisie masz przyjemność że zrobiłeś to sam  .. no prawie sam .

pozdrawiam



  8)
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

lustek

Jeśli sie troszkę pomyśli to zepsuć raczej sie nic nie da:)
Podpinam, zgrywanie, robię backup oryginału, zmieniam co chce i wgrywam. Oczywiście dbam o napięcie:)
Czyż nie jest tak?:)

Co powiecie na ten interfejs?
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

janusz.stg

Witam !
CytatJeśli sie troszkę pomyśli to zepsuć raczej sie nic nie da:)
Stare przysłowie mówi : "Jak coś wydaje Ci się proste - zapewne nie wiesz wszystkiego "


Co do kabla ,to po co przepłacać ,to samo masz tu : Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

pozdrawiam
  •  

anonymousv

czy faktycznie obsluguje edc17 bo z tego co wiem to nie da sie przez obd wgrac mapy, ale czy chociaz mozna jej backup (read)?
i sprzedaja z tego co widze nowsza wersje - v16. ktos wie czym sie rozni?
  •  

anonymousv

Czy lepiej zainwestowac w galetto?
  •  

leon

A czym sie różni galetto od tego mppsa? chodzi mi o wykonanie i bezstresowe używanie? NICZYM to shit i to shit. Polecam  sprzęty z  AUTODIAG.
  •  

leon

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

anonymousv

Tam tez jest mpps i galletto. :) o ktory konkretny produkt Ci chodzi? :)
  •  

kolega

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Tam tez jest mpps i galletto. :) o ktory konkretny produkt Ci chodzi? :)

Kup galleto masz opcje bdm i obd w jednym
  •  

anonymousv

Niestety za późno. Na pierwszy ogień poszedł mpps i obecnie poznawanie map i wszystkiego związanego z osl.
  •  

Alex

Czy próbowałeś już ten sprzęt na autach?? Jaką wersję masz?
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •