BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Instrukcja jak zrobić obraz z 3 pen drive na 1

Zaczęty przez waco_o2, Czerwiec 30, 2016, 14:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

waco_o2

Witam znalazłem instrukcję jak przerobić obraz który się mieści na 3 pen drive, aby mieścił się na jednym. Może komuś się przyda  :)

  Wystarczy skopiować wszystkie pliki z katalogu PKGDB z USB2 i USB 3 do katalogu PKGDB z USB 1 , plik konfiguracyjny nie trzeba zmieniać

  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Phil82

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Witam znalazłem instrukcję jak przerobić obraz który się mieści na 3 pen drive, aby mieścił się na jednym. Może komuś się przyda  :)

  Wystarczy skopiować wszystkie pliki z katalogu PKGDB z USB2 i USB 3 do katalogu PKGDB z USB 1 , plik konfiguracyjny nie trzeba zmieniać

Niestety ale patent nie przechodzi bo i tak prosi o "USB 2" po wgraniu całej mapy :( 
  •  

anonymousv

Po wgraniu całej mapy czy części 1?
Taki patent działa normalnie z mapami NEXT, więc i tutaj to powinno działać.
Navi wyszukuje konkretny plik który jest początkiem ładowania następnej części, jeśli ją znajduje to z automatu leci dalej.
Tutaj wielkiej filozofii nie ma.
Pokaz (printscreen) jak wygląda układ plików i folderów na pendrive na którym piszesz że nie działa.
  •  

Radek530

Jest dokładnie tak jak pisze Alex, po wgraniu "całej" mapy prosi o usb2. Po włożeniu usb2 nic się nie dzieje, należy usunąć usb2 i włożyć usb3, po takiej operacji aktualizacja jest ukończona. Jak pisałem w innym wątku, jeśli i tak trzeba użyć trzech nośników usb to jest trochę bez sensu.
  •  

Phil82

#5
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięPokaz (printscreen) jak wygląda układ plików i folderów na pendrive na którym piszesz że nie działa.

Układ jest taki jak dla każdego partu mapy (usb 1,2,3) więc w jednym katalogu pkgd siedzą wszystkie katalogi i pliki...
  •  

anonymousv

No to faktycznie jest coś nie tak.
Z mapami NEXT na 100% działa taki sposób.
  •  

Phil82

zapewne to kwestia wyedytowania jakiegoś pliku...  :scratch_one-s_head:
  •  

waluss

Mam taka mape konwertowana z 3 pendrive na 1 w wersji 2019-1, rzekomo sprawdzona.
Jest na pendrive 32GB FAT32, jednak po wlozeniu do gniazda USB nie ma komunikatu o aktualizacji.
Da się ją wymusić przez menu, jesli tak to jak? A moze pendrive powiniem byc w NTFS lub EXFAT?
  •