BMWHELP - Forum dla Profi BMW

E61 525 N53B30

Zaczęty przez piotr61, Sierpień 18, 2016, 20:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr61

Przedstawiam moje autko, jest ze mną dwa lata i jestem mega zadowolony

Dane pojazdu

Numer podwozia WBAPU71010CT82075
Kod typu PU71
Typ 525I UL (EUR)
Typoszereg E E61 (MUE)
Seria 5
Rodzaj konstrukcji TOUR
Układ kierowniczy LL
Drzwi 5
Silnik N53
Pojemność skokowa 3.00
Moc 160
Napęd HECK
Skrzynia biegów MECH
Kolor SPACEGRAU METALLIC (A52)
Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)
Data prod. 2007-05-11

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów
S2SDA LM RAEDER STERNSPEICHE 243 / NL BMW LA star spoke 243 w flat-runn. prop.
S300A NOTRAD Koło dojazdowe
S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu
S386A DACHRELING Reling dachowy
S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny
S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours
S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie
S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego
S459A SITZVERSTELLUNG, Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią
S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów
S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)
S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów
S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna
S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania
S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia
S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych
S601A TV-FUNKTION Funkcja TV
S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional
S610A HEAD-UP DISPLAY Wyświetlacz przezierny
S612A BMW ASSIST BMW Assist
S616A BMW ONLINE BMW Online
S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe
S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business
S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD
S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi
S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices
P7A4A ADVANTAGE PAK.I.V.M.INNOVATIONSPAK. Advantage package + innovation package
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy
S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa
S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki
S8S8A LAENDERSPEZ. NAVI ZUST. (FUER ACC) Country-specific navigation control
S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju
S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Wyposażenie seryjne
Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)
S1CBA CO2 UMFANG Zakres CO2
BMW WebETK Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
1 z 2 2014-08-28 20:54
S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line
S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów
S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Zdjęcia słabe, ale zawsze coś ?

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


No i przyszedł czas na pompę wody, pompa pierburg kupiona z termostatem behr i miód malina, wymieniłem sam, obajwów wielkich nie było, ale zawsze w pamięci siedział jej błąd, coś w stylu brak sygnału alarmowego

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


dołożyłem sobie tzw. ablagenpaket, czyli dzieloną podłogę, bagażnika, fajny bajer

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Poza tym wywaliłem standardową kierownicę i założyłem M, z grubszych napraw to wiązki klapy tylnej ( standard ).
uwielbiam to auto  :)


W planach juz w sobotę kontroler CIC, następnie komforty




  •  

anonymousv

Ta rejestracja to prawdziwa? Fajna jesli tak. :) ta podloga dzielona jest pewnie tylko do kombiakow?
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Ta rejestracja to prawdziwa? Fajna jesli tak. :) ta podloga dzielona jest pewnie tylko do kombiakow?

Tak prawdziwa B jak Berlin, miszkam tu MW i cyfry wybrałem sobie sam, to takie rejestracje na życzenie, wybiera się je na stronie internetowej urzędu i kosztują 7 Euro  :D

Tak tylko do kombiaka
  •  

wojtek1418

witaj!
Jak sprawuje ci sie n53b30. Chce kupic 3 albo 5 z takim silnikiem i chciałbym poznać opinie użytkownika, zwłaszcza, żę jeździsz już nią jakiś czas. pozdr
  •  

piotr61

wiadomo że silnik może i nie ma najlepszych opinii, ale ja jestem bardzo zadowolony, jak do tej pory wymieniłem sondę nox, pokazywała błędy, ale jej praca nie powodowała żadnych probleów, przynajmniej nie zauważyłem. oczywiście poprzedni właściciel wyeliminował wszystkie bolączki tego silnika czyli wtryskiwacze, cewki, pompa wysokiego cisnienia. Tak jak powiedziałem jak na razie nie mam temu silnikowi nic do zarzucenia, ważne żeby od czasu do czasu konkretnie przycisnąć na autostradzie żeby wypaliło nox kat ( potrzebna temperatura spalin 600 stopni ), zapełniony kat równa się nie przełączanie trybów ubogiej i bogatej mieszanki i będzie palił więcej no i kat dostaje w skórę. to w takim skrócie

pozdro
  •  

piotr61

Nowy kontroler w nocy

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

piotr61

#6
Komforty na pokładzie, nie chcę się wysiadać z auta  :D niestety nie dałem rady sam, mechanicznie bez problemu, ale kabelki mnie unieruchomiły, ale teraz już umie  :D

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


i kilka fotek po spa  :)

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

anonymousv

Mozesz porobic zdjecia tego cup holdera? Jak ro jest mocowane?
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Mozesz porobic zdjecia tego cup holdera? Jak ro jest mocowane?

Jutro ok, zrobiłem to sam, jakiś sprzedawca na ebay krzyczał 100 euro, pokombinowałem i wyszło 15 euro razem z uchwytem i godzinka zabawy
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Mozesz porobic zdjecia tego cup holdera? Jak ro jest mocowane?

sorki za opóżnienie

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Trzyma mocno i spokojnie można kawę tam trzymać
  •  

anonymousv

Mam mieszane uczucia co do tego uchwytu. Zastanawiam się czy da się tak wyciąć deskę aby dało radę ładnie dołożyć uchwyty. Strasznie to skomplikowali w bmw w tym temacie. :(
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Mam mieszane uczucia co do tego uchwytu. Zastanawiam się czy da się tak wyciąć deskę aby dało radę ładnie dołożyć uchwyty. Strasznie to skomplikowali w bmw w tym temacie. :(

Też miałem, ale może nie wygląda to za pięknie, ale jest naprawdę funkcjonalne i wygląda według mnie ok.blaszka jest schowana i co najważniejsze zawsze mogę zdemontować   
  •