BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Grzanie kierownicy w bmw f10

Zaczęty przez wastenrod, Marzec 06, 2017, 19:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wastenrod

Witam Wszystkich
Kupiłem kierownice z łopatkami do BMW F10 łopatki juz działają ma jeszcze ona grzanie kierownicy kupiłem ten dodatkowy przycisk może ktoś z was to robił i wie jak to podłączyć.Z góry wielkie dzięki za wszelkie info.Pozdrawiam
  •  

noname

A to przypadkiem nie trzeba tasmy wymienic calej?
  •  

wastenrod

Kurcze tego to nie wiem na 100% niby podłączenie kiera ma przycisk też kupiłem ten do grzania
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

anonymousv

Przecież to banalne jest...
Masz w kierownicy nowej kontroler od funkcji kierownicy (grzanie itp.)?
Stara kierownica miała lub nowa ma wibracje?
Jeśli wszystko masz to składasz do kupy z guzikiem i wystarczy poprawnie zakodować (chyba opcja 248 jeśli dobrze pamiętam).
Wszystkie wiązki powinny pasować jeśli kupiłeś z innymi opcjami a wiązek nie ma to potrzebna będzie ISTA abyś wiedział co dociągnąć i skąd, no ale pewnie to sprawdziłeś przed zakupem kierownicy? :)
Po zakodowaniu i ustawieniu prawidłowo opcji powinno wszystko działać. :P
  •  

wastenrod

Dla kolegi może i banalne ale ja dopiero zaczynam przygodę ale dzięki za info
  •  

maksymw

A jeżeli nie masz wibracji w kierownicy to musisz poprowadzić dwa przewody od SZL (przełączników za kierownicą) do Junction Box za schowkiem pasażera. No i wiadomo kodowane jak już kolega wcześniej zaznaczył. Rozkład pinów - użyj ISTA wszystko masz jak na tacy.
  •  

wastenrod

Wibracji w kierownicy nie mam niestety
  •  

wastenrod

Witam
Kolega mi zakodował przycisk świeci od grzania kierownicy.Czy ktoś mógłby mi podesłać schemacik gdzie dokładnie mam podpiąć kabel z kierownicy do Junction Box jak kolega napisał.Nie mam wibracji w kierownicy
Dziękuję koledzy za podpowiedzi.Pozd
  •  

lustek

Tu masz schemat:
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •