BMWHELP - Forum dla Profi BMW

DIAGNOSTYKA, KODOWANIE, PROGRAMOWANIE => Pytania i prośby o pomoc od laików => Tema është filluar nga: zippi ne Qershor 10, 2017, 17:48

Titulli: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: zippi ne Qershor 10, 2017, 17:48
Witam!

Mam problem z uruchomieniem lauchera. Wymaga aktywacji a od ponad tygodnia czekam na odpowiedź z fxxtokenmaster@gmai.com. Czy jest jakaś mniej znana opcja pozyskania kodu aktywacyjnego lub uruchomienia E-sys'a 3.27.1 z możliwością podmiany kropek na parametry?
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: aramek ne Qershor 11, 2017, 09:27
Tokenmaster nie odpowiada od jakiś trzech miesięcy na maile.... Co do wersji pro nie ma innej szansy jak wygenerowany przez twórce programu token do aktywacji.... Zostaje Ci tylko wersja premium ze swoimi ograniczeniami////
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: zippi ne Qershor 11, 2017, 20:48
Właśnie mam problem z wersja premium bo ona wola o kod aktywacyjny. Miałem zainstalowaną wersje pro ale po braku odpowiedzi przeniosłem się na wersje darmową, może to ma jakiś wpływ. )://
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: aramek ne Qershor 11, 2017, 22:07
https://www.youtube.com/watch?v=Poq_ddDEAhY cały film z aktywacją wersji premium
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: noname ne Qershor 12, 2017, 23:41
Pisz na est4bmw małpa gmail.com :-)
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: zippi ne Qershor 23, 2017, 20:04
Od tygodnia czekam na odpowiedz z tego maila, zobaczymy co wymyślą Panowie. W razie jakichś zmian będę tu pisac dla potomnych.
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: aramek ne Qershor 24, 2017, 22:41
Z tego co wiem to tokenmaster jest nie uchwytny od kilku miesięcy .
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: zippi ne Qershor 25, 2017, 22:35
Mail est4bmw tez jest do token master?
Titulli: Odp: E-sys laucher 2.7.1.135 activation code
Postuar nga: aramek ne Qershor 26, 2017, 11:09
Nikt poza nim nie ma możliwości wygenerowania tokenów do programu.... On go napisała i sam po donacji na szpital walki z rakiem w USA daje Ci kod.....