BMWHELP - Forum dla Profi BMW

E-sys laucher 2.7.1.135 activation code

Filluar nga zippi, Qershor 10, 2017, 17:48

« meparshmi - tjetri »

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

zippi

Witam!

Mam problem z uruchomieniem lauchera. Wymaga aktywacji a od ponad tygodnia czekam na odpowiedź z You are not allowed to view links. Register or Login. Czy jest jakaś mniej znana opcja pozyskania kodu aktywacyjnego lub uruchomienia E-sys'a 3.27.1 z możliwością podmiany kropek na parametry?
  •  

aramek

Tokenmaster nie odpowiada od jakiś trzech miesięcy na maile.... Co do wersji pro nie ma innej szansy jak wygenerowany przez twórce programu token do aktywacji.... Zostaje Ci tylko wersja premium ze swoimi ograniczeniami////
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

zippi

Właśnie mam problem z wersja premium bo ona wola o kod aktywacyjny. Miałem zainstalowaną wersje pro ale po braku odpowiedzi przeniosłem się na wersje darmową, może to ma jakiś wpływ. )://
  •  

aramek

You are not allowed to view links. Register or Login cały film z aktywacją wersji premium
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

noname

Pisz na est4bmw małpa You are not allowed to view links. Register or Login :-)
  •  

zippi

Od tygodnia czekam na odpowiedz z tego maila, zobaczymy co wymyślą Panowie. W razie jakichś zmian będę tu pisac dla potomnych.
  •  

aramek

Z tego co wiem to tokenmaster jest nie uchwytny od kilku miesięcy .
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

zippi

  •  

aramek

Nikt poza nim nie ma możliwości wygenerowania tokenów do programu.... On go napisała i sam po donacji na szpital walki z rakiem w USA daje Ci kod.....
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •