BMWHELP - Forum dla Profi BMW

FSC Map Code Generator 2017 x32/64 bit

Zaczęty przez Alex, Sierpień 28, 2015, 17:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hdl

mogę prosić o generator???
podany link nie chodzi (lookup.xml udało się pobrać)
  •  

Alex

Jaki link nie działa??? Sprawdziłem i wszystko ok.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

hdl

No 1 link... chyba ze mi linux nie otwiera. Sprawdze na windows i dam znac
  •  

hdl

spoko, tak jak pisze Alex, odnośnik działa.
(coś musiało w linuksie blokować).
Pytanie odnośnie programu:
czy muszę aktualizować lookup.xml , bo w programie widnieją już mapy Europa Premium 2016-2
(wygenerowane kody przy użyciu lookup.xml zamieszczonego oddzielnie na 1str. tematu różnią się od siebie)
którego użyć?
(jutro sprawdzę sam, ale może się komuś taka informacja przyda tu na forum)
  •  

Alex

Chyba ten lookup co razem z programem to ja już poprawiłem, więc powinien działać.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

hdl

Jutro porownam sumy kontrolne obydwu lookupow i bedzie widac czy sa rozne. Do tego przetestuje wygenerowane kody w aucie i zobaczymy czy hula. Pozdro.
  •  

hdl

pliki nie są identyczne:
suma kontrolna lookup.xml z programu                          8b9966622579e61748ae7cf73ad2bc53
suma kontrolna lookup.xml z postu na 1str.tematu        d695c0f6a866e3e327a251a22ae9041b

najważniejsze info: generowane kody działają jak należy  :)
(przed nadpisaniem pliku proponuję zrobić kopię starego, gdyby ten nowy się nie sprawdził należy spróbować stary)
Pozdrawiam i dziękuję.

--(BTW podstawy podstaw, ale jak dać + za pomoc?)
  •  

e-daniel

#37
Z racji ukazania się nowych map Next 2017-1 i braku generatora kodu FSC obsługującego tą wersję pozwoliłem sobie na modyfikację pliku lookup dostępnego na forum i dostosowanie go do tej wersji mapy. Gdyby ktoś potrzebował w załączniku zmodyfikowany plik, który należy podmienić z istniejącym dołączonym do generatora od @Alexa z tego tematu znajdującym się w folderze tools. Po poprawnej podmianie generator będzie uzupełniony o pozycję Road Map EUROPE Next 2017-1.

Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

Alex

Ja aktualizuje cały program jak już są wszystkie mapy, czyli zmienie lookup jak wyjdzie Premium 2017
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

e-daniel

Rozumiem, jednak po ściągnięciu map byłem trochę niecierpliwy i chcąc sobie zaktualizować zrobiłem to pod siebie czym oczywiście postanowiłem się z Wami podzielić ;)
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Rozumiem, jednak po ściągnięciu map byłem trochę niecierpliwy i chcąc sobie zaktualizować zrobiłem to pod siebie czym oczywiście postanowiłem się z Wami podzielić ;)

Dobrze by było jak byś wszyscy tak robili, a nie czekali na kogoś))
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

e-daniel

Jestem wyrozumiały i zdaje sobie sprawę,  że nie każdy wszystko ogarnia, więc nie oczekuję,  że wszyscy wszytko zrobią sobie sami.  Gdyby tak było forum było by zbędne ;)
  •  

koder88

ktoś, ogarnie lookup-a  pod 2017 premium ??
  •  

Alex

Już jest w archiwum z programem, ale jak chcesz oddzielnie to masz.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

koder88

  •