BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISPI NEXT - ISTA/P 3.62.3.001 STANDALONE

Zaczęty przez Alex, Październik 23, 2015, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alex

Podejżewam, że masz nie do końca ściągnięty plik z bazami. Ściągałeś to przez torrent?? Jeśli tak to zrób  przeliczanie hash. Czasem są problemy z tym.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

#121
Dokładnie. 3.59.0.6 poszło przez torrenta. Zaraz sprawdzę czy jest wszystko. Dzięki za tip
  •  

Alex

Co tu ma 3.59.0.4 jak nie możesz zainstalować 3.59.0?? Mam nadzieję że nie istalujesz to przez d_pe a robisz to po kolei..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

#123
No to w takim razie tu musi leżeć błąd. Czyli 3.59.0.6 nie jest wersją podstawową tylko updatem minornym? Szukam wersji podstawowej, czyli 3.59 i nie mogę znaleźć...
Chyba się ogólnie pogubiłem. Z torrenta zassałem tylko to, czego brakowało w paczce, czyli 3.59.0.6. Od tego zacząłem instalację. W paczce z mega nie było instalatorów do podstawy. Nie zwróciłem specjalnie uwagi i jeśli faktycznie to był problem to się zgadzam, że minornym nie ma co zaczynać instalacji. Jeśłi zatem ktoś dysponuje wyjściowym 3.59.0 to prosiłbym o linka.
  •  

Alex

Namieszałeś z tymi numerami. Wszedłem na mega i sprawdziłem. Podstawowa wersja 3.59.0.600 z torrenta i od niej zaczynasz.
Ta końcówka 600 to nie wiele znaczy w tym przypadku, nawet jak by była wersja testowa i zmieniła się na 800 i tak byś to poszło. Jest to 3.59.0, następnie 3.59.1 i tp
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Sam się zagubiłem :) Czyli instalowałem dobrze. Jestem na etapie dogrywania aktualizacji do win 7. Zaraz wrzucę na forum super narzędzie, które robi to offline, oczywiście najpierw wszystko co trzeba pobiera. Generalnie szybkość działania nieporównywalna do windows update :)
Jutro zacznę od nowa instalację isty i napiszę jak poszło :)
Ostatnie pytanie zanim zacznę, używać tego wpisu do rejestru "ublocker" czy nie używać? Jeśli będę miał opcję odblokowania plików we właściwościach to wiadomo, że trzeba jej użyć, ale czy wtedy też wrzucą wpis unblocker.reg? Nadal nie wiem co z tym tematem  :fool:
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

W tym tempie nie nadążę aktualizować :)
  •  

marekhans

Niestety znowu się nie udało :( przypuszczam, że to wina pliku, tak jak pisał Alex. Windę mam postawioną jak należy i generalnie świeżą. 3.59.0.6 zassałem z torrentów więc to tutaj może leżeć problem. Spróbuję jeszcze zainstalować tą wersję z paczki z ruskich torrentów. Ciekaw jestem czy pójdzie. Ale powoli mam dość :(
  •  

Alex

Sprawdzę sumę kontrolną do bazy i tu podam.
Wydaje mi się że problem masz nie z bazami.
Jak nie idzie instalacja na ostatnim etapie, to stawił bym jeszcze na system. Masz jakiś antywirus??
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

System jest świeży. Poprzednio też był. Antyvira brak. Zapora wyłączona. Sprawdzę jeszcze z inna instalką. Jak i ta nie pójdzie to będzie to kwestia systemu. Poza tym nadal brajuje mi odblokowania w opcjach...
  •  

Alex

#131
Masz Total Commander??
W załączniku CRC z .exe oraz .istap
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

nie ale to nie problem, żeby zdobyć :)
  •  

Alex

Weź porównaj CRC ze swoimi i będzie wiadomo..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Miałeś rację. Coś jest nie tak z plikiem DAT. Musiałbym zassać jakiś inny. Możesz wrzucić na serwer ten, którego Ty używasz?
  •