BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISPI NEXT - ISTA/P 3.62.3.001 STANDALONE

Zaczęty przez Alex, Październik 23, 2015, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alex

Ja go tydzień będe wrzucać na serwer. Ściągaj z torrenta. Wystarczy jeszcze raz uruchomić torrent i przeliczyć hash.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Niby plik był ok. Startuje ponownie. Zobaczymy z jakim skutkiem...
  •  

marekhans

Poszło :) Niestety odmawia instalacji 3.59.3. Dla pewności ściągnąłem ponownie z serwera ale ten sam skutek :(
  •  

Alex

Z update -ami minornymi taki problem może występować przy uruchomieniu Loadera w trybie expert. Jeśli chcesz zainstalować wszystko bez problemów - instaluj wszystkie po kolei bez uruchamiania loadera.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Jadę właśnie po kolei i nic wcześniej nie odpalałem :) Zakładam, że jakichś ogromnych zmian te małe updaty nie wprowadziły więc może zostanę przy 3.59.2. Wcześniej miałem 3.56 więc i tak jest progres ;) Poza tym już kilka dni walczę z instalacją i już mi się nie chce szukać niuansów i dochodzić co tym razem nie zagrało :)
Wspominałeś o 4.0. Kiedy można się tego wypustu spodziewać? Chyba że jakieś upadty jeszcze będą zanim wejdzie kolejna generacja :)
  •  

Alex

Nie wiem dokładnie na temat 4.0 - możliwe że to będzie następna po 3.59.5
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

  •  

szczepa81

mi  też się zacięło na 3.59.3  :cray: i próbowałem parę razy usuwać wszystko i od nowa i dupa
  •  

marekhans

Ja odpuściłem. Zostaje przy 3.59.2. Poczekam na nowy wypust
  •  

anonymousv

A ja tak zapytam z ciekawosci. Jak robi BMW nowy update istaP to Wy aktualizujecie cale auto odrazu?
Czasem ulepszenia to tylko blokady na pewne rzeczy itp wiec dlatego pytam. :)
  •  

marekhans

Swoje puszczam od razu całe :) Lubię mieć świeżo :) A jak ktoś przyjedzie to tylko proponuję :)
BTW, ISTA śmiga pięknie :) Ogromne dzięki dla Alexa :) I leci plus
  •  

anonymousv

Ile czasu taki pełny update idzie?
  •  

marekhans

W e91 lci poszło jakieś 10 minut niecałe. E87 lci podobnie :)
  •  

szczepa81

U mnie w f10 chyba koło godziny wszystko szło po enecie ale to dlatego że dwa sterowniki się nie chciały zaktualizować i po 3 razy próbowało. Tak by było 30 min.
  •  

chudy1316

Takie pytanko (zapewne głupie, ale...)

Pobrałem wszystko z pierwszego postu
Pobrałem torrent (około 50gb)

No i wszystko ok poza tym, że jak próbuję rozpakować plik pobrany z torrentów to żąda hasła - którego nie mam lub gdzieś mi umknęło. A może po prostu nie powinienem go rozpakowywać?
  •