BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISPI NEXT - ISTA/P 3.62.3.001 STANDALONE

Zaczęty przez Alex, Październik 23, 2015, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

leon

I jeszcze jedna ważna rzecz po tym błędzie kiedy  sprawdzam pojemnosc dysku jest -60GB czyli ok ale nie widze żadnego folderu na dysku powinien pkazac sie "programdata" a nie ma, dopiero jak dysk podepne do innego kompa to folder widze jako ukryty , co jest grane?
  •  

Fendt

Odznacz w opcjach foldery,,pokazuje ukryte pliki i foldery". Wtedy powinno być Program Data/BMW.
  •  

leon

Nie wiem oco kaman , sciągam jeszcze raz moze archiwum sie zle sciągneło uszkodzone było. bo jesli o wczesniejszą  instale istap  chodzi to na tym dysku nie było żadnej tylko Ista+
  •  

onliest

#168
ProgramData jest folderem ukrytym. Może na swoim masz nie włączona opcje pokazywania takich folderow.
Jeśli masz Win7 to otwórz mój komputer następnie lewy górny róg opcja "Organizuj" --> "Opcje folderów i wyszukiwania " --> zakładka "Widok" i zaznacz opcję "Pokaż ukryte pliki foldery i dyski"
  •  

leon

#169
Może ktoś bardziej w bojach instalacyjnych zaprawiony  coś zrozumie z tego loga? Jakby wynika z tego że  podstawowa aplikacja istap nie została znaleziona  czyli plik exe?
  •  

aramek

Wygląda na to że ista nie widzi poprzedniej wersji przed aktualizacją.....
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Może ktoś bardziej w bojach instalacyjnych zaprawiony  coś zrozumie z tego loga? Jakby wynika z tego że  podstawowa aplikacja istap nie została znaleziona  czyli plik exe?

A jak ty chcesz zainstalować 3.60.1 nie mając na kompie podstawowej wersji???
Chcesz zaktualizować program którego nie masz?? Dla czego nie zaczałeś od 3.60.3??
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

leon

yyy? Jak to zaczełem od 3.60.0600 źle?
  •  

Alex

Zobacz swój log.. Tam nie ma ani słowa o 3.60.0
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

leon

#174
Najmocniej przepraszam wkleiłem nie ten co trzeba log wczesniej. Poniżej prawidłowy z przed chwili.



Instala poszła na nowym sciągniętym pliku, było uszkodzone archiwum.
  •  

leon

#175
Panowie,  istap działała ok odpalała od kopa loaderem 6.1.
Komp sobie leżał od czasu instalacji tzn początek stycznia,i wczoraj chce odpalic istap a tu loader krzyczy że nie widzi folderu istap. Próbowalem ręcznie  wskazac to jednak krzyczy o reinstale. Ok puszczam instale  i pojakims czasie, dokładnie na kroku" przygotowanie systemu" błąd 25016 czyli coś z hardware, hmm>? Stawiam system z backup gdzie wsio działało nadal to samo. I teraz pytanie, czy zle aktywowany windows7( czytaj aktywator z internetu)  może takie jaja zrobić?
ps istap 3.60
  •  

leon

 Dla potomnych, problem w instali polegał na tym że w trakcie rozpakowywania  wyliczyło za mało miejsca choć na wstępie sprawdzała i było ok. Logi trza czytać... :scratch_one-s_head:
  •  

marekhans

Ja z kolei dodam coś o problemie instalacji. Nie udawało mi się zainstalować podstawy bo przy końcu wywalało błąd. Pominąłem więc instalację ISPI Admin Client, jak pisał Fendt i wrzuciłem ją dopiero po instalacji wszystkich mniejszych update'ów. Wszystko poszło pięknie. Może więc zamiast stawiać na nowo system czy go przywracać, żeby działała ISTA P, lepiej zrobić to w ten sposób :)
  •  

Alex

Zaktualizowałem do najnowszej.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

szczepa81

Można prosić o aktualny torrent do 3,61 bo ten z linku na pierwszej stronie jest niekompletny i od tygodnia ani drgnie
  •