BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISPI NEXT - ISTA/P 3.62.3.001 STANDALONE

Zaczęty przez Alex, Październik 23, 2015, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

timgoral

#180
Witam
Czy to jest nadal aktualne

"Tak jak ISTA/P-D. Z wersji 3 zmieniła się nazwa na NEXT.
Jak otworzysz link zobaczysz. Na serwerze folder zawiera wszystko co musisz ściągnąć i zainstalować (oczewiście po kolei)).
Już nie raz pisałem jak trzeba instalować, ale ciągle tę same pytania.. dla tego wrzuciłem wszystko w jedno miejsce.. Wszystko co tam jest instalujesz i masz szczęście)).  "

czy trzeba ściągnąć coś jeszcze oprócz tego BMWHIP361.txt???

Niestety 99,2% na torrencie i stoi :(
  •  

marekhans

Jak najbardziej. Ważne oczywiście są wszystkie podstawowe frameworki i inne. Poza tym wszystko na serwerze z linka w txt.
  •  

timgoral

Można prosić o seda do  torrenta z 3,61 bo ten stoi na 99,2% i ani drgnie.
  •  

marekhans

Trochę martwy ten torrent... Ani jednego seeda. Ma ktoś inny plik?
  •  

marekhans

Ten powinien być lepszy :) torrent do całości wraz z ISTA 4
Plik pochodzi z innego forum.
  •  

rombi

  •  

marekhans

Z tego pliku, co wrzuciłem, spokojnie pociągniesz wszystko, czego potrzebujesz.
  •  

marekhans

Ewentualnie tu jest lepszy seed do wersji z instalatorem
  •  

timgoral

#188
Te linki to są te same isty, tak mi krzyczy utorrent. Jak jest instrukcja instalacji tej wersji?

Po instalacji najnowszego Adobe Readera znalazłem instrukcję :P

Pozdrawiam
  •  

marekhans

Faktycznie wszystko to samo - standalone. Osobiście uważam, że ISTA 4 może być standalone ale ISTA P wolałbym normalną instalkę. Czy ktoś może podseedować ten plik z pierwszego postu? Ewentualnie wrzucić gdzieś na dysk online?
  •  

timgoral

ISTA-D 4.04.12 z ostatniego linku nie widzi błędów po kompletnej identyfikacji.
Wszystkie sterowniki świecą się na zielono i 0 błędów.
:scratch_one-s_head:
  •  

Fendt

Czym robisz odczyt? Kablem zwykłym czy ICOM? Jak zwykłym kablem to potrzebujesz emulatora napięcia.ICOM odczytuje faktyczne napięcie na zaciskach KL15 i KL30. Zwykły kabel K-DCAN tego nie robi dlatego potrzebny jest emulator.Starsze wersje nie wymagały tego,a od jakiegoś czasu już niestety bez emulatora takim kablem za wiele nie zdziałasz .
  •  

marekhans

Jeszcze raz odgrzeje temat, czy ktoś może podseedować 2 pliki 3.61.0.5? Z torrenta nic nie idzie praktycznie...
  •  

timgoral

mam ICOM, ale zasilacz laboratoryjny do podtrzymania napięcia oddałem do naprawy.
ISTA P też wariuje i nie chce działać bo ma za niskie napięcie.
  •  

Fendt

Skoro robisz to z ICOM to powinno być wszystko ok.Przed rozpakowaniem plików RAR wszystko odblokowałeś?
  •