BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISPI NEXT - ISTA/P 3.62.3.001 STANDALONE

Zaczęty przez Alex, Październik 23, 2015, 16:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięMam WinRara 5.50 i nie widzę opcji odblokowania archiwum?

Ta opcja nie jest w WinRar. Opcja UNLOCK to ustawienia pliku. Prawy klawisz=>i tp
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

tomash

Teraz się dokopałem do Twojego screen'a na forum, wybacz.

Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Niestety u mnie takiej opcji nie widzę w ogóle. Próbowałem zewnętrzną aplikacją sprawdzić czy archiwum jest zablokowane, ale nic nie wykazało.
  •  

slawek

Witam, może ktoś wrzucić aktualny linka na mega z najnowsza ISTA P po polsku.

Dzieki.
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Tomkoff

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Cześć,

mam problem z uruchomieniem ISTY P. Wydaje mi się, że sprawdziłem już wszystko możliwe. Internet też nie podaje gotowych rozwiązań.

Otóż przy próbie odpalania dostaję następujący komunikat:
Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Frameworki instalowałem po kolei. Obecnie i tak pokazuje się tylko najnowszy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


ISTA D działa bez zastrzeżeń.
Coś przeoczyłem?

EDIT:
Zapomniałem dopisać:
System: Windows 7 64bit
Testowane z zaporą/bez, administratorem/bez, zgodnością z XP/bez itd..
Mam ten sam problem, Ista D działa, przy uruchomieniu Isty P ten sam błąd.
W plikach do rozpakowania nie miałem opcji UNBLOCK
Macie jakieś pomysły?
  •  

marekhans

Brak opcji Unblock w menu "właściwości" wynika z ustawień windy tuż po instalacji. Jeśli wybierzesz przy pierwszym uruchomieniu "zalecane ustawienia bezpieczeństwa" czy jakoś tak, to ta opcja będzie w menu. JEśli nie to będziesz miał tak właśnie, że opcji w menu nie ma. Przerabiałem ten temat na wielu instalkach i dopiero po jakimś czasie doszedłem do tego, co robi różnicę. Zatem przy pierwszym uruchomieniu windy op instalacji zatwierdzaj jak proponują, a później zmień sobie to, co Cię interesuje. Opcja "unblock" powinna od teraz być w menu dla importowanych plików.
  •  

Tomkoff

Nigdzie nie mogę znaleźć opcji tych importowanych plików. Gdzie tego szukać? Panel sterowania?
  •  

slawek

Witam wszystkich, czy mogę prosić o ponowne odświeżenie linków nowej isty d i p standalone na mega lub inny serwer oprócz torrenta???

Z góry dziękuję.
  •  

Alex

Teraz widze w czym problem))) Wrzuciłem link do nowszej wersji, ale też torrent.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Czaroo///M5

Cześć wszystkim trochę odgrzeję kotleta bo mam taki problem z istą p. i z zaporą systemu windows 7. Przy włączonej zaporze ista p widzi icom z żółtą kropką i nie można nic więcej zrobić. Gdy zaporę się wyłączy kropka jest zielona i wszystko gra. Dodam że miałem wcześniej już zainstalowaną tą samą istę i nic takiego się nie działo. Teraz po wymianie dysku na ssd taki kwiatek. Dodam że dwa razy już stawiałem windowsa i cały czas to samo.  ):// Wiem że można wyłączać za każdym razem zaporę systemu win ale może ktoś ma na to rozwiązanie.

pozdrawiam
  •  

lustek

Pewnie trzeba dodac wyjatki do zapory sieciowej.
Mozna dodac albo program albo port. Kombinuj, dodaj do wyjatkow ista i zobacz czy zadziala
  •  

leon

#236
A może ktoś ma lekarstwo na to że czasem odpalam ista-p i mam komunikat ze nie odnaleziono foderu istap, wskzuje go ręcznie i nadal jest zle i kaze zainstalowac raz jeszcze istap. Rozpakowuje   ponownie istap i poo tym odpala ok. I tak do nastepnego razu. CZy włączenie internetu może?
  •  

Alex

To kwestia launchera. Ma jakiś problem. Zainstaluj inną wersję i przy aktywacji nie wybieraj automatycznego szukania a rób manualnie.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

leon

 Wówczas próbuje na 6.1 oraz 6.3,  i tak samo ,czy użyć innego? MAm wrażenie że coś z folderu istap sie wysypuje
  •  

marekhans

Miałem to samo. Rozwiązaniem okazało się poczekanie przy wyłączaniu ISTA P, aż zniknie mały komunikat: "istap is shutting down". Za każdym razem, kiedy wyłączałem kompa zanim lkomunikat zniknął, nie mogłem jej ponownie włączyć i trzeba było na nowo kopiować folder.
  •