BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 3.52.16 (Działa bez instalacji)

Zaczęty przez Alex, Grudzień 03, 2014, 22:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bkmhh

  •  

lustek

W linku z pierwszego posta jest tez ISTA P.
Właśnie ja ściągam. Czy jest jakaś specjalna procedura jej instalacji? Jeżeli chciałbym jej używać z k-dcan to jest tam emulator icom?
  •  

Rafal198504

Witam. Mam problem z polaczeniem auta z ista P oraz rhiengold. Programy wlaczaja sie ok. Robie nowa sesje, i w rhiengold nie wykrywa mi auta, a w ista p podczas wczytywania nr Vin wyrzuca blad 94201- technical service initialization error oraz drugi blad 10007- (cip) faul during initialization of ediabas. Jakis problem co moze byc przyczyna? Uzywalem regfixa i networktool i ciagle to samo. Kabel jest ok, bo uzywalem na nim inpa oraz dis, kabelek to k-dcan. Z gory dzieki i pozdrawiam.
  •  

Radek530

Czy spakowane pliki odblokowałeś przed rozpakowaniem ?
  •  

Rafal198504

Odblokowalem. Dodam ze uzywalem loadera z emulatorem do k-dcan v3.2 oraz 4.3 o ile dobrze pamietam. Jednak zawsze mam to samo. Ediabas rownierz zainstalowany zpatchwany
  •  

Alex

ISTA+ nie potrzebuje loadera. Co wy tam kombinujecie?? Wybierasz w ustawieniach Ediabas i działa ze zwykłym kablem..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Rafal198504

Wiem ze ista+ bez loader uzywam go do istap, w ista + robilem w ustawieniach z ediabas, i nie szlo, ale zobacze jeszcze raz. A woesz czemu ista/p moze wyrzucac blad przy ladowaniu auta gdy odczytuje vin?
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Rafal198504

Chcialem uniknac instalacji jeszcze raz gdyz troche to trwa ale trudno, zaczne wszystko odnowa.
  •  

radzisz

  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

radzisz

Pobrałem ten plik, niby działa, jednak wpisuje 7 ostatnich znaków numeru vin, pokazuje ze nie moze znaleźć, tak samo po "complete vehicle test" wyskakują mi sterowniki, ale nic nie moge z nimi zrobić  :cray:  Wie ktoś co może być przyczyną ?
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Tomkoff

Albo bazy w złe miejsce wrzucone,jeszcze raz sprawdź czy są dokładnie tam gdzie mają być
  •  

radzisz

W złe miejsce je skopiowałem... Dzięki za pomoc  8)
  •