BMWHELP - Forum dla Profi BMW

MPPS -> X3

Zaczęty przez lustek, Maj 19, 2016, 07:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

leon

Z autodiaga wszystkie działają jak trzeba. A jak ktos przyczepic sie chce  "że w czasie programowania wywaliło" to i w oryginałach sie też zdarza.
  •  

anonymousv

#16
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Czy próbowałeś już ten sprzęt na autach?? Jaką wersję masz?
Zakupilem 13.02 i na edc16 i edc 15 smiga jak złoto. Zgrywa, wgrywa bezproblemowo. E90 pre lci i e46 przed i polift. Analizuje obecnie soft alpiny z plikiem ori. Niestety nie wiem obecnie jak prawidlowo uzywac plików damos. Znalazlem gotowca do e46 gdzie jest ori i mod w jednym projekcie jednak do e90 edc16 poszukuje czegos podobnego chociaz aby tylko miejsca z odpowiednimi mapami byly oznaczone. Nie czuje sie jeszcze na tyle pewnie aby jasno stwierdzic czy jest to driver wish czy cos innego... :/ a z automatu winols pokazuje 176 map.  ):// ktos moze cos podpowiedziec lub podeslac? Wiem ze to dlugie godziny poznawania i szukania ale ja nie chce gotowca a raczej podpowiedzi ktora mapa jest ktora aby juz pozniej moc sobie poradzic z remapem. :) ktos cos poratuje? Do e46 mam jakby ktos chcial. ;) jak nikt nie poratuje to trudno bo i tak zdaje sobie sprawe z tego ze bede przy tym jeszcze długie tygodnie lub miesiace siedzial. Takie mam zboczenia niestety. ;)
  •  

kolega

daj plik opisze ci jaka mapa od czego jest
  •  

anonymousv

  •  

LogiHuś

Ma ktos mmps16 program jakiś działający na x64 i win10?
Bo dostałem jakiś shit od sprzedajacego. I potrzebowałbym czegoś spoko.
  •  

anonymousv

niestety ale z klonami jest tak ze sa to stare firmware'y i z reguly stary soft pod windows xp.
jezeli chcesz zrobic update programu na cos swiezego to rowniez trzeba zrobic update firmware, a znalezc cos takiego w sieci graniczy z cudem nie mowiac juz o przeprogramowaniu ukladu i obslugi usb (przewaznie chipy FTDI).
poszukaj na forum bo walczylem kiedys z galletto to zobaczysz o co chodzi. :)
  •