BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anonymousv

  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
a uzyles cleanera?

Tak i restart reg tez dodany
  •  

lustek

ja zawsze instaluje jeszcze jave i wszystkie mozliwe dotNet - nie tylko ten ostatni co ty masz. 3.5, 4.1, 4.2 pisze z głowy mogą mi się numerki pomylić....
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
ja zawsze instaluje jeszcze jave i wszystkie mozliwe dotNet - nie tylko ten ostatni co ty masz. 3.5, 4.1, 4.2 pisze z głowy mogą mi się numerki pomylić....

Mam to

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

nic innego mi juz nie pozwala zainstalować bo to najnowszy, chyba ze starszy wrucic
  •  

Fendt

CC+ musisz zainstalować wszystkie x 64 oraz ostatni x86. Najlepiej wywal wszystkie i po kolei na nowo tak jak napisałem.
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
CC+ musisz zainstalować wszystkie x 64 oraz ostatni x86. Najlepiej wywal wszystkie i po kolei na nowo tak jak napisałem.

Ok, spróbuje jeszcze raz, czyli cc+ x64 2005, 2008, 2010, 2013, 2012 i 2015 i x86 2015
  •  

Fendt

  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Dokładnie

Niestety, chyba czas na format  :D

Format załatwił sprawę.   
  •  

daffi0808

Ma ktoś iste d ma innych serwerach.
Ponieważ z megi pobieram 30 godz. i nie mogę pobrać.
Mam założone konto a i tak po 45% wyskakuje przekroczony limit, wykup konto pro lub czekać 5 godz. czekam po pięciu godz. pobrało do 65% znów to samo przekroczony limit , wykup konto pro lub czekać 1 godz. czekam godzinę nagłe zmienili zdanie,  przekroczony limit, wykup konto pro lub czekać 5 godz. Po pięciu godzinach ruszyło doszło do 70% i tu błąd zapisu.
co za Zie....ne konto!!!!
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Ma ktoś iste d ma innych serwerach.
Ponieważ z megi pobieram 30 godz. i nie mogę pobrać.
Mam założone konto a i tak po 45% wyskakuje przekroczony limit, wykup konto pro lub czekać 5 godz. czekam po pięciu godz. pobrało do 65% znów to samo przekroczony limit , wykup konto pro lub czekać 1 godz. czekam godzinę nagłe zmienili zdanie,  przekroczony limit, wykup konto pro lub czekać 5 godz. Po pięciu godzinach ruszyło doszło do 70% i tu błąd zapisu.
co za Zie....ne konto!!!!

Tu jest torent

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
  •  

Fendt

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięW sumie to tylko próbuję bo lubię eksperymenty   jak się uda to zdam relacje .Tak jak pisałem wcześniej już próbowałem ale nic z tego nie wyszło. Dziś trochę inaczej zadziałałem i zobaczę co z tego wyjdzie.
Po długiej uporczywej walce  :D ISTA 4.2.22 postawiona z wyrzutni Launcher działa  :dance4:.Nie było łatwo ale się udało  :D. Cały proces jest bardzo żmudny bo launcher pobiera pliki  z ScharedStorage i ładuje  do pliku ISTA_store/downloads. Aby to przyśpieszyć zrobiłem to sam przed rozpoczęciem instalacji.Potem dopiero jest wypakowywanie i na końcu instalacja.Po zainstalowaniu była jeszcze potrzebna mała ingerencja w Windows bo program nie chciał startować. Tak jak pisałem wcześniej dobra  wersja Standalone nie rożni się niczym od takiej z instalatora. Jak dla mnie to była tylko fajna zabawa .Przy okazji dowiedziałem się więcej na temat działania Launcher . Lubię eksperymentować to  pobawię się jeszcze z wersją  4.03.21  :D. Mam jeszcze parę pomysłów do wypróbowania.  Alex dzięki za podpowiedzi  8) Pozdrawiam!
  •  

romi07

Jak uruchomiłeś Launcher żeby zaczął instalować? On najpierw chce się łączyć z serverem. Nie wiem jak to zmienić.
  •  

Fendt

Pytanie do kolegi piotr 61:dlaczego na innym forum zadajesz takie trochę śmieszne pytanie ,,cytuję":
Mam kilka pytań, w tej chwili korzystam z ista+ 4.03.13, znalazłem tam kilka dodatków których nie rozumiem,
- co znaczy no fasta ( mam jakiś plik dll, co z nim zrobić ?) coś wyczytałem ze fasta jest potrzebna do pełnej integracji z autem i bez dostepu do bazy danych bez użyteczna, czy ten dll to wyłącza ?
- ista luncher ? do czego słuzy ? pobiera jakieś updety ?
- jakieś pliki meta isipi
- License ISTA+ v4
- gdzie powinny znajdować się plik sdp w ista d ?
Skoro tutaj pobrałeś te pliki i nie wiesz do czego służą to może zapytaj.Wstydzisz się że ktoś pomyśli że nie masz wiedzy?Jak dla mnie to trochę nie zrozumiała sytuacja.
  •  

anonymousv

Dla mnie nie zrozumiała sytuacja to pobierać coś tutaj i chwalić się na innym forum. Do tego jak kolega wcześniej napisał tutaj się wstydzisz zapytać?
  •  

Alex

Jak na jakimś innym forum znajde link do programów co wrzucam zbanuje na zawsze..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •