BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr61

Ale ja nie pobrałem z tego forum, bo mega nie chciało mi pobrać, nie udostępniam linków z forum. pobrałem z torrenta którego podałem wyżej. Pytania zadaje na innym forum bo przecież nie jest to zabronione, to tylko pytania i czysta ciekawość, nie chce zawracać głowy takimi pytaniami tutaj bo wiem że są ona dla was co macie mega pojęcie śmieszne. Przecież nie robię nic złego, nie mam zamiaru z tąd wylecieć. Już usówam pytania z innego forum dla spokoju.  Sorki jak kogoś uraziłem


z forum potem tylko ponownie wszystkie dodatki net i dot bi jak zauwazyliście miałem problem z uruchomieniem, nic nie pomogło, zrobiłem format i juz działa.

Jeszcze raz powtórzę wszystkim, ze nie udostępniam nic z tego forum, wszystko co robię to jest dla mnie tylko hobby i ciekawość
  •  

Alex

Jeden z folderów który podałeś w wiadomości na innym forum i pliki w nim zawarte jest zrobiony mną, bo widze to po nazwie.
Jeśli ktoś już go rozdaję na torrentach to podeslij mi torrent.


W linku co podałeś nie ma tego foldera, ale dobrze. Jak na razie wszystko jest ok.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Jeden z folderów który podałeś w wiadomości na innym forum i pliki w nim zawarte jest zrobiony mną, bo widze to po nazwie.
Jeśli ktoś już go rozdaję na torrentach to podeslij mi torrent.


W linku co podałeś nie ma tego foldera, ale dobrze. Jak na razie wszystko jest ok.

Tak. Wyświetliłem tylko link z mega i spisałem co chcę wiedzieć i tyle, nawet nie pobrałem oprócz net i dot

jeżeli coś mi się rzuci w oczy to ci przekażę
  •  

Alex

To co ja tu wrzucam nie zawsze ktoś ma na innych forach, więc nie będą wiedzieli o co chodzi nawet. Pytaj jak coś tutaj, ale przed tym jak zadawać pytania przeczytaj cały wątek i pytania sami znikną.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Pytanie za 100 punktów, czy jeśli dorzucę Psdz data do ISTY D w wersji standalone to będzie możliwość programowania? Przy instalce jest opcja wyboru z programowaniem lub bez, a przy standalone nie mam pojęcia. Chciałem zrobić po bożemu, ale ISTY P nie zainstaluję bo dysk za mały na tym kompie (po instalacji windy i aktualizacji zostało raptem 180GB z 224...). Na drugim mam jeszcze zainstalowaną P 3.56 i D 4.01 więc nie ma biedy, ale chciałbym najpierw mieć jeden zaktualizowany zanim zacznę działać z drugim - na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń :)
  •  

Alex

Mi się wydaje, że nie pójdzie. W testowych wersjach przed 4.01 można było włączyć programowanie i dorzucić bazy PsdZdata i programowanie, a teraz bazy pod programowanie delikatnie różnią się. Kiedyś zaczałem sprawdzać, znalazłem kilka róznych i postanowiłem odpuścić ten temat, bo jak coś będzie nie tak przy programowaniu, to może kosztować duuuuużo więcej niż nowy dysk twardy w twoim przypadku.

P.S. Zawsze możesz spróbować i nam tu wszystko opisać)) 
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Kusząca perspektywa :) choć z moim szczęściem pewnie wszystko by się upierdzieliło i auto na złom :) Czyli zostaje mi tylko wyczyścić drugiego kompa i tam stawiać wszystko na nowo. PSdz wrzucę i zobaczę na swoim czy idzie jakiekolwiek programowanie. Dam znać. A niedługo zatem zabieram się za drugiego kompa. Dzięki za info :)
  •  

Fendt

Pobierz plik SDP z torenta  wypakuj PSdZ i podmień z tymi w Rheingold standalone i będziesz miał kodowanie
  •  

Alex

A to może zadziałać..  8)  W pliku config wlącz programowanie albo użyj plik z załącznika
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Dziękują Szanownym Panom :) już zasysam i jak wszystko się uda to jutro potestuję :)
  •  

marekhans

Jednej rzeczy mi brakuje, mianowicie przy standalone trzeba podmienić istagui.exe ale nie mogę go tej paczce znaleźć. Ktoś może go podrzucić?
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Jednej rzeczy mi brakuje, mianowicie przy standalone trzeba podmienić istagui.exe ale nie mogę go tej paczce znaleźć. Ktoś może go podrzucić?

Skąd informacja, że trzeba coś podmieniać ?? Standalone już ma wszystko oprócz baz.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

A kochany z Twojego przepisu w tools przy ISTA P  :D . Jak poprzednio instalowałem ista d 4.01 to podmieniłem istagui choć może nie było trzeba. Czytam właśnie pdf dołączony do jednego wydania i faktycznie nie ma tam nic o podmianie istagui.
  •  

Alex

Ten opis był do 3.5x wersji i już dawno nie aktualny. Musze poprawić opis)))
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Zauważyłem, że przy 4.03 jest już niestety wymagany update ICOMa - mam 1.37 i niestety widnieje firmware w ISTA i muszę zrobić flasha. Mam nadzieję, że się nie uwali. Dla zainteresowanych wrzuciłem nowy soft do ICOMa - 1.40.0.5 i 1.25.02. Podobno stabilny.
  •