BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięJedyne co mnie denerwuje to, że zawartość okien jest często źle wyskalowana i zasłania przyciski na dole ekranu (chyba, że to tylko ja mam taki przypadek)

Też tak mam..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

JA zrobiłem sobie autoukrywanie paska i jest lepiej :)
  •  

Alex

Zaktualizowałem do 4.07. Jesli będzie potrzebować nowego softu do ICOM berzemy go tu: Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Bazy są instalacyjne do wersji NATIVE, więc wypakowujemy ich tak jak w 1 poscie.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Ista P z tego samego linka działa super ale mam problem z D. Generalnie nie chce się włączyć nowa sesja. Po wyborze pełnej identyfikacji auta, nic się nie dzieje, tzn nie przechodzi do okna wyboru interfejsu i dalej nie odczytuje auta. Wcześniej miałem 4.05 i działało super. Teraz coś haczy. Sciągnąłem już drugi raz z innego torrenta żeby wykluczyć błędy w pliku ale efekt ten sam. Ktoś ma podobnie? Właśnie zasysam na nowo 4.05 i sprawdzę tą wersję. System mam postawiony na nowo i wszystko inne śmiga...
  •  

marekhans

Zdajsie, że popełniłem podstawowy błąd - nie odłączyłem neta podczas wpisywania licencji i stąd ten problem. Po wyczyszczeniu reg cleanerem i wrzuceniu na nowo wszystko działa jak trzeba.
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Tylko tyle zmieniłem w stosunku do poprzedniej instalacji. Gdzieś w necie wyczytałem żeby przed wpisywaniem licencji odciąć dostęp do netu.
  •  

Alex

Po każdej instalacji nowej wersji trzeba używać RCleaner.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

marekhans

Tak robiłem ale bez efektu. ISTA się pieknie włączuła ale nic poza tym. Oczywiście wpisy do rejestru też dodane były.
  •  

Krystian

Jaka ostatnia wersja ISTY jest dostępna z polskimi bazami danych? Ma ktoś linki? Sprawdzałem z innego tematu tutaj na forum to już są nieaktywne :)
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Jaka ostatnia wersja ISTY jest dostępna z polskimi bazami danych? Ma ktoś linki? Sprawdzałem z innego tematu tutaj na forum to już są nieaktywne :)

Żadna). Takie bazy za darmo nie są potrzebne..
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Alex

Dodałem polskie bazy 4.08. Jak zawsze bazy nie są 100% przetłumaczone.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

DANLER

Witam

Którą wersję ISTA-D-P RHIENGOLD Standalone najlepiej teraz polecacie z PL i bez PL tylko jak ma się samo KDCAN?

Dziękuję Pozdrawiam
  •  

Tomkoff

#178
Mi na DCAN bardzo ładnie działa 4.06.22,
4.08 jeszcze nie testowałem.
  •  

rychulja

Witam
Używam ista d w wersji: 4.08.31 z bazami w wersji: 4.08.32
I działa super lecz wszystko jest po angielsku ale to nie problem dla mnie. 
Pozdrawiam
  •