BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adaś

Wie ktoś jak obejść błąd o zasobach systemu przy robieniu testu auta? test sie uruchamia, a pod koniec wyskakuje okienko o nie wystarczających zasobach systemu, po kliknieciu OK program działa dalej. Od ktores z kolei wersji mi się tak dzieje, starsze działały bez problemu. Lapek 12gb ram i intel core i5 2,5ghz dysk ssd, więc raczej nie za słaby...
Niby wszystko działa, ale strasznie to upierdliwe ;)
Druga sprawa to nie działa przełączanie zapłonu w serii E (kabel dcan) w serii F wszystko bangla (enet)
  •  

anonymousv

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięDruga sprawa to nie działa przełączanie zapłonu w serii E (kabel dcan) w serii F wszystko bangla (enet)
standardowo, kazdy tak ma. :)
  •  

bandit

Po wrzuceniu polskich baz nie ma błędu, wszystko śmiga.      :i-m_so_happy:
  •  

POL1Z

Kojarzyktoś gdzie w 4.09 jest ograniczenie EGR?'
nie  mogę znaleźć a w 3.56 ograniczyłem a teraz bym zdjął limit i nigdzie nie ma.
  •  

Krystian

#199
Już dawno nie ma tej funkcji serwisowej... Ale w której dokładnie wersji ją wykastrowali to nie powiem  bo przegapiłem moment  :D :)
  •  

bogdan7108

#200
Witam, mógłbym prosić o link na mega do wersji jak w tytule z bazami oprócz polskiej ?
Pozdrawiam.
Już mam, nie trzeba.
  •  

bsbs

#201
Witam są gdzieś dostepne bazy pl do 4.01.21
  •  

lustek

Hej,

W załączeniu najnowsza wersja ISTA 4.11.22 oraz bazy GLOBAL i ENGB.

Od tej wersji nie ma Basic Features (brak możliwości ręcznego wyboru auta do diagnostyki)
  •  

martiso

trzeba robić unblock baz? Bo ja w wersji 5.4 winrara niestety takiej opcji we właściwościach pliku nie mam
  •  

noname

Jakies nowsze bazy PL niz 4.09.13 ?:-)
  •  

patplo

Widzialem na chomikuj, ale przydaly by sie tutaj
  •  

Lechu

  •  

Tomkoff

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
trzeba robić unblock baz? Bo ja w wersji 5.4 winrara niestety takiej opcji we właściwościach pliku nie mam

Z doświadczenia wiem że jak nie masz tej opcji we właściwościach pliku to nic nie musisz robić.
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
streamdataprimitive_PLPL_4.11.20
Dzięki bardzo Lechu. Plusik wędruje do Ciebie.
  •  

kor77

Koledzy potrzebuję spolszczenie do ISTY 4.11.32. Ktoś pomożę ?
  •  

Lechu

pasuje od streamdataprimitive_PLPL_4.11.20

masz link wyzej
  •