BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Tombo

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Witam

Da sie to jakoś obejsc ?

Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się

Poszukaj programu superorca.  Nim trzeba  wyedytowac plik uruchamiający iste i zmienić  "system requirements"  - w twoim przypadku  taktowanie procka.
Tzn tak.  Z msi to działa ale nie wiem jak z exe - musisz poszperac i po próbować. 

edit z exe nie dziala
  •  

aramek

Jeżeli można prosić o dołaczenie do głownego archiwum w załączeniu linki do wersji standalone ista-d 4.02.30 pełnej z bazami w jez angielskim. Bez programowania i no fasta mode....
Testowane i sprawdzone działa w całosci
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Tomkoff

W Mega są limity  ):// i mam wielki problem by ściągnąć wersję od Ciebie kolego aramek. Jest może szansa że wrzucisz to na jakiś inny serwer albo podzielisz plik na trzy części wtedy będzie łatwiej...
  •  

anonymousv

w pierwszym poście wszystko masz...
nie wiem po co bawić się inaczej..?
  •  

aramek

Alex dołaczył do swojego wątku bazy i standalona wiec można z jego linku zassać...
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Tomkoff

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięJeżeli można prosić o dołaczenie do głownego archiwum w załączeniu linki do wersji standalone ista-d 4.02.30 pełnej z bazami w jez angielskim. Bez programowania i no fasta mode....

Sam napisałeś aramek z prośbą o dołączenie do głównego archiwum 04.12 a widzę w pierwszym poście Release data:  12.11.2016
Chciałem przetestować no fasta mode a chyba ta wersja Alexa nie jest tego pozbawiona.
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięJeżeli można prosić o dołaczenie do głownego archiwum w załączeniu linki do wersji standalone ista-d 4.02.30 pełnej z bazami w jez angielskim. Bez programowania i no fasta mode....

Sam napisałeś aramek z prośbą o dołączenie do głównego archiwum 04.12 a widzę w pierwszym poście Release data:  12.11.2016
Chciałem przetestować no fasta mode a chyba ta wersja Alexa nie jest tego pozbawiona.


Weź ściągnij i zobacz co jest w środku zamiast pisaniny. Na MEGA nie ma żadnych limitów na ściąganie. Skąd taka informacja?
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

onliest

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięWitam

Da sie to jakoś obejsc ?


Witam
Jeśli ktoś ma podobny problem z wymaganiami sprzętowymi ISTA+ to tutaj jest jego rozwiązanie :

Wystarczyło zmodyfikować rejestr.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DESCRIPTION\System\CentralProcessor\0]

  •  

Tomkoff

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięWeź ściągnij i zobacz co jest w środku zamiast pisaniny.

No teraz już zaktualizowałeś :)

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięNa MEGA nie ma żadnych limitów na ściąganie. Skąd taka informacja?

Niestety jeśli ktoś posiada darmowe konto to od niedawna nałożyli limit jednorazowego ściągnięcia 5GB, właśnie przed chwilą jeszcze raz spróbowałem i komunikat że mam założyć wersję pro lub poczekać pięć godzin.
  •  

marekhans

Potwierdzam niestety... Raz sobie opłaciłem, ale to trochę bez sensu dla jednorazowego update'u opłacać cały miesiąc. Może jest jakaś alternatywa dla MEGA?
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

lustek

Czy jest jakaś możliwość ściągnięcia tego pliku 10GB z bazami GLOBAL na koncie free?
Bo u mnie pisze że albo nie ma pamięci - firefox, a chrome doszło do 70% i napisało że osiągnięto limit. Może by to jakoś podzielić....
  •  

aramek

odezwij sie na priv to podeśle Ci link na torrenty gdzie zassasz całe bazy łacznei z programowaniem dla isty 4.03.13
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Btelega

albo ( jeśli masz taką możliwość ) skopiuj link do menadżera pobierania serwera Synology 'Download Station'. Synology bardzo ładnie sciąga z mega z pominięciem limitu przydzielonego na adres IP.
  •