BMWHELP - Forum dla Profi BMW

ISTA-D RHIENGOLD 4.10.15 STANDALONE!!!

Zaczęty przez Alex, Luty 28, 2015, 17:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

leon

Czy jest mozliwosc zrobic iste pod rozdzielczosc  1280x800? w starszej wersji  plik istagui.exe przerabiało sie w notatniku z 1024x768  na swoją rozdzielczosc i działało atu nie chce.
  •  

leon

Sprawa banalna, wystarczy w górny pasek kliknąć 2razy i jest full screen
  •  

romi07

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Najnowszy Rheingold 3.50.10
Dla tych kto posiada zainstalowany cały ISPI NEXT.
Instalacja prosta. Uruchamiamy msi i podmieniamy pliki baz w folderze z ISTA.
Z wersji 3.50 wprowadzili instalację przez dodatkowe oprogramowanie ISTA LAUNCHER. W tej chwili mi nie udało się zainstalować RG za pomocą LAUNCHERa więc zmodyfikowałem msi instalator żeby nie potrzebował tego LAUNCHERa.

Jak można przerobić ten instalator?
  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Fendt

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięJak można przerobić ten instalator?
Po co przerabiać ?Standalone pracuje tak samo.Po drugie po co Ci kolego stara wersja jak są dostępne nowsze.
  •  

leon

  •  

romi07

  •  

Fendt

Zapomnij temat.W przerabianie instalatorów bawiłem się aż do wersji 3.56.Wszystko działało z wyjątkiem jednego błędu który nawet nie przeszkadzał w pracy.Niestety wersji 4xx już nie da się w ten sposób postawić.Sama zmiana instalatora w tej wersji to nie wszystko.Pozdrawiam!
  •  

romi07

Ja mam zainstalowaną 3.48 to może dało by się jakoś zaktualizować czy też nie?
  •  

Alex

Znalazłem temat instalacji ISTA-D. Dziś postaram się wrzucić potrzebne pliki z opisem. Patent nie mój, ale cikawie czy zadziała.
Szukaj foldera License ISTA+ v4

Odpisz później czy udało się i co pokazuję Admin Client. Sćiągnij ISTA Launcher i spróbuj przez niego zainstalować.
Wszystkie niezbędne programy w pod linkiem w pierwszej wiadomości.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Fendt

Ja już próbowałem przez Launcher i nie udało się ale wiem że jest możliwe tylko trzeba mieć więcej plików które  Launcher pobiera online.
  •  

leon

Panowie macie tak że po odłączeniu icoma i ponownym podłączeniu ista nie  szuka głowicy?  i trzeba od nowa iste odpalać.4.02
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Ja już próbowałem przez Launcher i nie udało się ale wiem że jest możliwe tylko trzeba mieć więcej plików które  Launcher pobiera online.

Launcher zadziała jeśli pliki położone w prawidłowym folderze i licencja jest aktywna. Wszystkie pliki niezbędne do instalacji są pod linkiem. Skopiowałem ze swojego foldera i wrzuciłem. A do foldera sćiągnął ich Admin Client.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Fendt

  •  

Alex

FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •