BMWHELP - Forum dla Profi BMW

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-2

Zaczęty przez waco_o2, Październik 20, 2016, 10:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anonymousv

Wszystko sie udalo. Dysk twardy 160GB - w kompie musi byc podpiety z tylu bo przednie usb nie daja odpowiedniego napiecia. A tutaj w F10 bez problemu poszlo. I to w NTFS.  :dance4:
  •  

koder88

Panowie, ta mapa pasuje też do NBT EVO ? ?
  •  

Alex

No i mamy oficjalnie NEXTa od dziś. Nazwa foldera ta sama, więc podejżewam, że i w środku będzie to samo z końcówką 110))


Motion 2017, Route 2017 i EVO 2017 również są dostępne))
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

aramek

A jest szansa na udostępnienie wersji z hdd update?? Next 2017-1?? Zobaczymy bo na necie nie ma jeszcze nigdzie...
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

e-daniel

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięPanowie, ta mapa pasuje też do NBT EVO ? ?

Nie, do NBT EVO potrzebne mapy BMW Road Map Europe Evo.
  •  

aramek

#35
Alex masz już może możliwość sciągnąc nexta z hdd update???
Z opisów na necie wynika że jednak to jest wersja finalna i rózni sie wersją od bety....
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

anonymousv

  •  

Alex

#37
końcówka finalnych map niby 112, czyli w załaczniku nie jest wersja finalna))
Finalna NBT_ECE_101161.3.112


Już jest dostepna!!
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

aramek

#38
Finalna wersja 2017-1. Testowana i zainstalowana. Działa ok z jednego USB
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Alex

#39
W tej chwili są dostępne takie mapy EU 2017.

Guests are not allowed to view images in posts, please Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się or Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


Niestety prędkość pobierania map NEXT do 500kB/s, więc trzeba zaczekać zanim ktoś nie wrzuci te mapy na darmowy serwer.
Ze względu na to że MEGA jest od niedawna płatna dla free użytkowników, a nasze programy zajmują czasem więcej niż 5Gb proponuję szukać innego serwera.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

aramek

Mam je ściągnięte i mogę wrzucić na mega albo coś innego płatnego ..... A co z serwerów jest darmowe??
Nie zapominaj o reputacji.
Jeżeli pomogłem postaw "+"
  •  

Alex

Niestety MEGA już nie pasuje, bo mówią że darmowe konto ma ograniczenie na download tylko 5Gb dziennie.
Może DropBox??
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

anonymousv

też lipa bo ma ograniczenia na koncie za free... :(
  •  

e-daniel

#43
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięA co z serwerów jest darmowe??

Możesz zrobić Torrent. Inna opcja, to serwery w Chinach, np. na Tencent Weiyun - kiedyś dawali 10TB bez limitu, ale promocja dla nowo zarejestrowanych się skończyła i obecnie zwykły user dostaje na dzień dobry 1TB i może łatwo postarać się o kolejne 3TB. Wszystko za free. Do zrobienia bazy dla całego forum wystarczy. Nie spotkałem się z ograniczeniami przy transferze. Jest jeszcze Baidu (kiedyś 36TB, obecnie 2TB). W obu przypadkach kłopot może sprawić jedynie rejestracja, ponieważ w związku z pokaźną ilością klientów w Chinach nie zależy im nawet na udostępnieniu witryny chociażby w j. angielskim. Na oprogramowanie klientów są dostępne wersje angielskie, więc obsługa chmur i udostępnianie w miarę wygodne.
  •  

Fendt

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się?Było 50 Gb za darmo.Nie wiem czy jest nadal.
  •