BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Automatic terminal change failed

Zaczęty przez lustek, Styczeń 06, 2017, 13:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lustek

Witam,

Padł mi ostatnio akumulator. Po wymianie i podłączeniu skanera wyszło kilka błędów związanych z niskim napięciem i ponownej kalibracji czujnika kata skrętu. Od tamtej pory zawsze jak daje żeby usunął bledy chwilkę popracuje i wyskakuje okienko z błędem jak wyżej. Klikam dalej i wyskakuje kolejne żebym wyłączył zapłon i wyciągnął kluczyki. Tak robię ale cały czas na tym wisi i nic sie nie dzieje. Jak dam cancel, wyłącze ISTA, włączę jeszczecraz to błędów nie ma.
Ktoś miał cos takiego?
  •  

leon

  •  

lustek

  •  

Fendt

Masz coś nie tak z ISTA.Normalnie powinno skasować błędy i poprosić o włączenie zapłonu.Oczywiście błędy których nie da się skasować będą nadal widoczne. Przed rozpakowaniem  plików rar użyłeś funkcji,, odblokuj"?
  •  

lustek

Tylko ze przed padnieciem akumulatora bledy kasowałem i było ok.
Ale ok. jeszcze raz wrzucę ISTA.
  •  

anonymousv

Ja ostatnio jak czytalem e46 to miałem to samo. Komunikat aby włączyć zaplon i wyjąć kluczyk, czekam i nic. Kliknalem cancel i działalem dalej i uznałem że coś albo nie tak albo ma tak być. Nie ważne bo i tak błędy skasowalo. W e90 sam wyłącza i włącza zapłon ista i jest ok. Przy kluczyku nie wiem czemu się tak dzieje ale nie sądzę aby było czym się przejmować. Wersje mam 4.02.20 (chyba).  :P
  •