BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Inpa

Zaczęty przez piotr61, Czerwiec 07, 2017, 21:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr61

mam z sieci inpe do serii F, niestety brakuje w niej większości silników, mógłby ktoś podpowiedzieć jak je dodać ?
  •  

Alex

INPA i F seria, to tak samo jak zainstalować windows na Iphone - działać jakoś będzie ale nie do końca, więc wątpię że normalny człowiek będzie z tego rozwiązania korzystać. Facet hobbystycznie spróbował uruchomić INPE na F serii, a w sieci krąży jako rozwiązanie))). Poszukaj w plikach ISTY brakujące silniki i wklej do bazy z INPĄ jak już tak jesteś przywiązany do INPY))
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

waco_o2

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
mam z sieci inpe do serii F, niestety brakuje w niej większości silników, mógłby ktoś podpowiedzieć jak je dodać ?

Mam coś takiego, jeżeli cię zadowoli.
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
mam z sieci inpe do serii F, niestety brakuje w niej większości silników, mógłby ktoś podpowiedzieć jak je dodać ?

Mam coś takiego, jeżeli cię zadowoli.

Nie ma n53 a tego potrzebuje, ale dzięki
  •  

piotr61

#4
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
INPA i F seria, to tak samo jak zainstalować windows na Iphone - działać jakoś będzie ale nie do końca, więc wątpię że normalny człowiek będzie z tego rozwiązania korzystać. Facet hobbystycznie spróbował uruchomić INPE na F serii, a w sieci krąży jako rozwiązanie))). Poszukaj w plikach ISTY brakujące silniki i wklej do bazy z INPĄ jak już tak jesteś przywiązany do INPY))

Rozumie, czasami po prostu szybciej. w wolnej chwili się pobawię 
  •  

anonymousv

Jak bede w przyszlym tygodniu w domu to sprawdze bo mam chyba komplet do f serii.
  •  

piotr61

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Jak bede w przyszlym tygodniu w domu to sprawdze bo mam chyba komplet do f serii.

Fajnie
  •  

Litek84

Ja bym potrzebował coś takiego mam e91 2008r. przed lift N47

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
mam z sieci inpe do serii F, niestety brakuje w niej większości silników, mógłby ktoś podpowiedzieć jak je dodać ?

Mam coś takiego, jeżeli cię zadowoli.
  •