BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Głowica aktywnego tempomatu E60 ACC

Zaczęty przez marcinb, Styczeń 03, 2018, 20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcinb

Cześć mam pytanie czy ktoś coś takiego naprawia u nas w kraju jak w temacie

Mam uwalone podgrzewanie soczewki ACC
Z czego się dowiedziałem od znajomego kolegi co zajmuję się zawodowo tylko kodowaniem BMW- część tylko oryginalna czyli tylko nowa będzie pasowała do mojego BMW
cytat od kolegi :

"Nie ma możliwości zakupu i zakodowania części używanej np z Alledrogo tylko serwis Cię ratuje . nówka sztuka "
taką odpowiedz uzyskałem 

a nówka szt. w serwisie to pewnie 1/5 mojego auta :-(


Czy to jest prawda co mój znajomy mi mówił  ?


Ps
Wiem jak to ominąć i zakodować normalny tempomat ale jak mam aktywny to szukam rozwiązania żeby to działało  jak z fabryki  :)

  •  

LogiHuś

Do swojej E65 dokładałem tempomat ACC1, też 2004rok.
Był brany z innego auta, wszystko działa po kalibracji w ASO-tylko tam mają lustra takie go tego itp... Bez kalibracji też działał ale tak średnio.
W twojej E60 też pewnie będzie ACC1.

A przeróbka na normalny tempomat to odłącz bezpiecznik od ACC, wykoduj go z FA daj normalny i przekoduj i śmiga.
  •  

marcinb

Czyli wychodzi , że mój znajomy nie ma pojęcia jak to zrobić
Tak samo doradził koledze przy padniętym Night Vision "tylko nowy " a pewnie też na używce pójdzie

Dzięki LogiHuś za nutkę nadziei ,odłożę trochę kasy i kupię używkę bo jak na razie strasznie się cenią za używaną głowicę :-(
  •  

LogiHuś

Akurat NV chyba jest przpisany jeden do swojego sterownika o ile pamiętam. Też chciałem dokładać, ale gra nie warta świeczki.
  •  

marcinb

Właśnie sprawdziłem jaką wersję mam u siebie ACC i o dziwo pisze tak :
wersja :ACC_E65
numer części :677000
numer sprzętowy : 01
fizyczny numer sprzętu : 6766724.00

I tu mnie zastanawia dlaczego E65? Czy może już ktoś przy tym grzebał czy tak ma być fabrycznie
  •  

kmgarage

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się


mam cały set z e65 przedlift sprawny
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Właśnie sprawdziłem jaką wersję mam u siebie ACC i o dziwo pisze tak :
wersja :ACC_E65
numer części :677000
numer sprzętowy : 01
fizyczny numer sprzętu : 6766724.00

I tu mnie zastanawia dlaczego E65? Czy może już ktoś przy tym grzebał czy tak ma być fabrycznie


Nikt nie grzebał. Do E65 jest to samo tylko mocowanie jest inne. Kolega ma rację. Kamera jest przypisana do sterownika i inna używana działać nie będzie.

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj sięmam cały set z e65 przedlift sprawny

Cena zestawu??? Szukam cały do E60, ale jak masz do E65, to przerobię sobie.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •