BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Aktualizacja Map z Płyt DVD

Zaczęty przez rrafalek, Luty 13, 2018, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rrafalek

Witam Kolegów
Dzis miałem nastepujacy przypadek . BMW E61 z 2008 roku z nawigacją CIC mapa PREMIUM .
Podniosłem oprogramowanie Winkfp w CIC aby uruchomić jezyk PL . Wszystko poszło OK. Wywaliło całkowicie mapy . Po włożeniu PENA z mapami zero reakcji . Po aktualizacji CIC powinno się dać juz wgrać mapy przez USB . Czy muszę to wgrać z płyt DVD ? Jezeli tak to ile to trwa ?
Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.

Komunikat jak w załączniku
  •  

pablocarcode

Do którego usb wkładasz pena z mapami?
  •  

e-daniel

#2
Komunikat jak w systemach MASK i CCC ;). W CIC się nie spotkałem ale nie robię aktualizacji hurtem, jednak jeżeli chodzi o aktualizację w CIC, to możesz z płyt, oraz jednej, lub trzech pamięci USB podłączonych w schowku przed pasażerem. Za każdym razem chwilę po włożeniu nośnika z mapami powinien pojawić się komunikat z wykryciem nowej wersji map. Po zatwierdzeniu nastąpi żądanie kodu FSC. Upewnij się, że pamięć, lub płyty masz dobrze przygotowane.
  •  

rrafalek

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Do którego usb wkładasz pena z mapami?

Oczywiscie że do USB w schowku
  •  

rrafalek

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Komunikat jak w systemach MASK i CCC ;). W CIC się nie spotkałem ale nie robię aktualizacji hurtem, jednak jeżeli chodzi o aktualizację w CIC, to możesz z płyt, oraz jednej, lub trzech pamięci USB podłączonych w schowku przed pasażerem. Za każdym razem chwilę po włożeniu nośnika z mapami powinien pojawić się komunikat z wykryciem nowej wersji map. Po zatwierdzeniu nastąpi żądanie kodu FSC. Upewnij się, że pamięć, lub płyty masz dobrze przygotowane.

Procedure znam dokładnie . FSC posiadam , tylko zdziwił mnie komunikat że chce mapy z płyty DVD
  •  

Adaś

Hej, mi jednego pendrive nie chciał w ogóle czytać, a był odpowiednio przygotowany - FAT32. Najszybciej to sprawdzić (bez kopiowania kilkunastu GB) próbując zaimportować mp3 na HDD. Jak odczyta muzę to powinien i mapy.
  •  

Alex

Coś jeszcze nie działa??? Tak jak pisze kolega spróbuj zaimportować muzyke na HDD. Wydaje mi się że problem z nim
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Adaś

  •  

rrafalek

#8
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Coś jeszcze nie działa??? Tak jak pisze kolega spróbuj zaimportować muzyke na HDD. Wydaje mi się że problem z nim

Walcze dalej z tymi mapami - niestety bez skutku , ani z płyt DVD ani z USB nic nie idzie
Muzyka z USB eksportuje się bez problemu do CIC-a
  •  

waco_o2

  •  

rrafalek

a 62 i A0 ? Moze ktos sprawdzi jakie nr ma u siebie w tych modułach ?
  •  

waco_o2

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
a 62 i A0 ? Moze ktos sprawdzi jakie nr ma u siebie w tych modułach ?

w 62 i A0 mam takie co ty....
  •  

Krystian

Rozgryzles jakoś temat? Mam taki sam problem.
  •