BMWHELP - Forum dla Profi BMW

Bmw f10 xenon HID

Zaczęty przez pablocarcode, Marzec 29, 2018, 15:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pablocarcode

Witam. Zamontowałem do bmw f10 xenon HID (chiński z can bus) wcześniej były zwykłe lampy halogen. Wszystko działa ok do momentu odpalenia auta. Później zaczynają migać. Wie ktoś jak to obejść? Czy zmiana napięcia na żarówki na mniejsze rozwiąże problem?
  •  

jack68

nie mozna bylo od razu kupic auta z xenonami??
a teraz taka zezbe robic
pomys o doposazeniu w orginal
  •  

anonymousv

widać chce się bawić w kodowanie nie mając o tym zielonego pojęcia...
sam ma e90 lci a kodowanie w f10...
  •  

pablocarcode

Ja pierdziele, ludzie... Co wam stara nie daje czy co... Zadałem pytanie bo od tego jest forum. Pytam i liczyłem na odpowiedz.
  •  

anonymousv

chcesz porady?
wykoduj sprawdzanie żarówek.
a za kolejny taki tekst, odpoczniesz trochę od forum. może wtedy trochę poczytasz zanim zaczniesz takie pytania zadawać.
  •  

pablocarcode

Przepraszam za moje zachowanie ale nie rozumiem czemu się tak zachowujecie. Grzecznie zadałem pytanie i prosiłem o podpowiedź a dostaje info żeby kupić samochód z xenon :/ takie fora umierają a dobrze by było żeby nikt nie bał się pytać bo po to jest forum :)
  •  

Alex

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Przepraszam za moje zachowanie ale nie rozumiem czemu się tak zachowujecie. Grzecznie zadałem pytanie i prosiłem o podpowiedź a dostaje info żeby kupić samochód z xenon :/ takie fora umierają a dobrze by było żeby nikt nie bał się pytać bo po to jest forum :)

Spokojnie. Sytuacja wygląda tak że użytkowniki naszego forum nie zakładaja chińskiego sprzętu, a tylko oryginalny, dla tego dostałes takie odpowiedzi. Xenony mrógają bo nie prawidłowo podłączyłeś cały zestaw. Zabawa z napięciem skończy się wymianą przekaźników na lampach. Zasilanie musisz brać nie z lampy, a z KL15 i przestaną mrugać.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

LogiHuś

Znajomy miał to samo.
Esysem zmieniliśmy typ żarówki czy lampy na xenon i nie migają już.
  •  

pablocarcode

Na szybkiego na próbę zakodowałem w Fa $522 i wtedy nie mruga. Ale brak długich itd bo wiadomo ze auto niema xenon. Myślę że wykodowanie sprawdzania żarówek powinno uleczyć problem. Jeśli podlacze zestaw pod kl15 to nie będę mógł ich wyłączyć z wyłącznika :/
  •  

Alex

Wszystko co napisałem dotyczyło ringów. Myslałem że ringi migają)). Na długie idą dodatkowe kable i jak to realizowane w twoich ryżowych to wiadomo tylko tobie. Ja to robiłem jeden raz w życiu i ostatni. Świecą tak sobie, kable w środku jak włos po pół roku do naprawy. Jednym słowem rzeźba. Szkoda samochodu oraz kolejnego właściciela, który dowie się że ma chiński xenon jak przyjedzie do serwisu z usterką na lampy. 
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

jack68

@pablocarcode
dostales sensowna odpowiedz juz na samym poczatku
ciagnniesz to dalej wiec ciagnij

kiedys na prosbe klienta zakaladalem mu diodowe h7
uprzedzalem ze nie bedzie zadowolony
twierdzil odwrotnie
mala zezba aby to wogule pasowalo
po dwoch dnaich dzwoni ze zmieniamy na orginal
zaklucenia na radiu,h..... swieca itp
palacil dwa razy
i sie wyleczyl
  •  

pablocarcode

Sensowna odpowiedz to "kupić auto z xenon" takie rady wsadz sobie w buty :) jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie bij piany i nie nabijaj postów. A czy to będzie dobrze działać i jaki tego będzie efekt to ja sam ocenie.
  •  

jack68

dobre rady masz gdzies
no trudno
rob jak chcesz

nie uwazam abym jakikolwiek post u mnie sluzyl nabijaniu ich
  •