BMWHELP - Forum dla Profi BMW

FSC Map Code Generator 2017 x32/64 bit

Zaczęty przez Alex, Sierpień 28, 2015, 17:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wastenrod

To zobacz sam jak robię coś nie tak i CIC nie chce przyjąć kodu może ty będziesz miał szczęście i ci będzie działać:-)
  •  

Alex

Generator sprawdzony nie jeden raz, więc szukaj problem po swojej stronie.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

Pstrag

ja korzystałem z tego generatora wszytko ok ...
  •  

anonymousv

Przecież ten plik jest nieprawidłowy.
Nie ma 319B a składnia w HEXie tylko to potwierdza...
Wygląda to na plik DE a nie 1B.
Co Ty chcesz wygenerować?
  •  

leon

#64
Sam jesteś nie prawidłowy, generator normalnie przyjmuje, a plik jest z ASAP
  •  

anonymousv

Co mnie obchodzi czy generator przyjmuje czy nie?
Inny generator z CMD zgłasza mi że plik jest DE i widzę w środku że jest DE a nie 1B...
Więc jeśli za pomocą tego pliku chce wygenerować kod do 1B - CIC to się to nie uda...
Chyba że ktoś pliki w generatorze miesza do generowania kodu.
Dla:
CIC - SUKNMQOUEZPTSABIAAUQ
NBT - RNT3LRWJSBA62ABIAAUQ

I który koledze wastenrod zadziałał?
To od razu będzie wiadomo co zrobił źle...
  •  

leon

Nie wiem co ty ćwiczysz ale  kod podejdzie podszedł pewnie  ten SUKNMQOUEZPTSABIAAUQ mi tez taki wyszedł innym generatorem. A koledze co temat podniósł nie generowałem i pliku nie słałem au niego tez zle wyszło?  Więc nie gadaj ze widzisz  coś albo nie widzisz, jest plik 1b   i inny generator dla tego pliku dobrze liczy kod weic nie problem w pliku !!!!!!!!!!!!1
  •  

Alex

O czym wy tutaj gadacie?? Generator nie może generować nie prawidłowych kodów. Kod generuje się  na podstawie danych. Jeśli kod jest nie prawidłowy to problem nie w generatorze a w głowie generującego. Prawidłowo ustawiony program oraz nazwa pliku - poprawny kod.
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •  

anonymousv

#68
Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Nie wiem co ty ćwiczysz ale  kod podejdzie podszedł pewnie  ten SUKNMQOUEZPTSABIAAUQ mi tez taki wyszedł innym generatorem. A koledze co temat podniósł nie generowałem i pliku nie słałem au niego tez zle wyszło?  Więc nie gadaj ze widzisz  coś albo nie widzisz, jest plik 1b   i inny generator dla tego pliku dobrze liczy kod weic nie problem w pliku !!!!!!!!!!!!1
To zaskoczę Cię bo to kod właśnie z tego generatora z forum i MUSI być prawidłowy. To że nie potraficie go używać albo czytać jak się go używa to już raczej nie moje/nasze zmartwienie...

PS. leon, nie wiem po co te wykrzykniki, ale kultura wymaga aby nie krzyczeć tym bardziej że problem nie jest po stronie programu a niewiedzy/braku umiejętności czytania ze zrozumieniem po stronie użytkownika (wychodzi na to że zarówno Twojej jak i kolegi wastenrod.
  •  

Pstrag

ma ktoś ten generator na mapy 2017-2 ??
  •  

e-daniel

#70
Które mapy Cię interesują?
  •  

Jaisu

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
ma ktoś ten generator na mapy 2017-2 ??

Generator FSC pozostaje ten sam - jedyne co trzeba zrobić to zaktualizować plik lookup.xml. SWID_FscShort można łatwo odczytać dla każdej mapy poprzez otwarcie pliku mapy InfoMap w edytorze HEX

pozdrawiam
  •  

e-daniel

Widzę, że prośby administracji do niektórych osób nie przynoszą rezultatu.
Uprzejmie więc proszę tutaj, aby osoby oczekujące pomocy Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się w przygotowaniu generatora pod najnowsze pojedyncze mapy dokładnie opisały o które mapy pytają oraz zadawały pytania na forum, bo po to jest i łatwiej wtedy uzyskać pomoc. Proszę też o opróżnienie swoich skrzynek PW, ponieważ nie mam możliwości odpowiedzi.
  •  

Jaisu

Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się
Widzę, że prośby administracji do niektórych osób nie przynoszą rezultatu.
Uprzejmie więc proszę tutaj, aby osoby oczekujące pomocy Nie masz uprawnień do linku. Zarejestruj się lub Zaloguj się w przygotowaniu generatora pod najnowsze pojedyncze mapy dokładnie opisały o które mapy pytają oraz zadawały pytania na forum, bo po to jest i łatwiej wtedy uzyskać pomoc. Proszę też o opróżnienie swoich skrzynek PW, ponieważ nie mam możliwości odpowiedzi.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystko jest już opisane na forum. Niestety ale dla niektórych wyszukanie i zrobienie czegoś samemu jest zbyt wielkim wysiłkiem i najlepiej byłoby gdyby podane zostało wszystko na tacy...
  •  

Alex

Co tu szukać. Wystarczy przeczytać 5 stron i będzie wszystko wiadomo, a w większości pytań ostatnie posty i po sprawie. Niestety każdy chcę mieć wszystko na gotowo. Zrobię instalator tego generatora i będę sprzedawać za 100 zł))
FSC do aktywacji CIC, NBT, NBT EVO ID4/5/6, MGU ID7/8, NightVision, KAFAS2/3/4
Kody do aktualizacji map. Kodowanie 2.0.
Online pomoc
  •